Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mała / kompaktowa klawiatura przewodowa z klawiszami multimedialnymi

klawiatura mini slim wired fn klawisze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 delmonte12

delmonte12
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 20:27

Witam.

Poszukuję nietypowej jak na dzisiejsze czasy, bo przewodowej klawiatury - małej / kompaktowej, czyli bez klawiszy numerycznych, no i bez touchpada, ale za to z przyciskami multimedialnymi (zwiększanie i zmniejszanie poziomu głośności - obowiązkowe).

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć takiej. Są, ale bez przycisków zwiększania i zmniejszania poziomu głośności, czyli np. A4-Tech EVO Slim Ultra, albo Genius LuxeMate 100.

Natomiast klawiatury z przyciskami zwiększania i zmniejszania poziomu głośności, czyli np. Genius LuxeMate i200 lub i202 są niedostępne, pomimo, że to nowsze modele od tych wymienionych przeze mnie w poprzednim akapicie.

Poleci ktoś coś ewentualnie jeszcze? Bo może niedostatecznie przekopałem internet w poszukiwaniu ofert.

I prosiłbym o niepolecanie klawiatur bezprzewodowych, bo taką już mam :D teraz poprostu interesuje mnie przewodowa. 

Z góry dziękuję.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klawiatura, mini, slim, wired, fn, klawisze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych