Skocz do zawartości

HTC U11, Samsung S8 czy Sony XZ Premium?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez takumi86,

Recommended Posts

Witam Państwa,

 

Stoję przed wyborem następcy Nexusa 6, który poległ w boju. 

Metodą eliminacji na polu bitwy pozostały trzy interesujące mnie telefony:

-HTC U11

-Samsunga S8

-Sony XZ Premium

 

Jakie jednak stawiam wymagania wobec tych smartfonów?

Oczekuję jak najlepszych zdjęć, a zwłaszcza dobrego aparatu przedniego, który sprawdzi się w słabo oświetlonych miejscach.

Telefon poza moim osobistym lusterkiem będzie również odtwarzaczem muzyki. Muzyki słucham nonstop i oczekuję wysokiej jakości dźwięku, zarówno na słuchawkach przewodowych jak i bezprzewodowych.

Ostatnim wymogiem jest wysoka wydajność telefonu w grach. Mowa głównie o grze Fate Grand Order, gdzie mój Nexus zawieszał i grzał się stosunkowo często, co przekładało się na mały komfort gry . 

 

Dodam, że z tych trzech telefonów Samsung wydaje mi się najmniej praktyczny ze względu na jego kruchość i śliski tył i przez to jestem do niego niespecjalnie przekonany. 

 

Co powinienem w takim wypadku wybrać? Macie może jeszcze ewentualne propozycje? 

Z góry dziękuje za pomoc w wyborze. :)

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

za miesiąc wychodzi galaxy S9 i S9+ będą pierwszymi telefonami z nowym prockiem (Snapdragon 845) i podobno ma się dużo poprawić w kwestii aparatu a przecież na dzień dzisiejszy s7 i s8 mają najlepsze aparaty na rynku.

Cena Samsunga S9 na pewno będzie zahaczała o próg 3500. To już trochę za dużo...

Link to post
Share on other sites

s8 ma najlepszy aparat główny. Ten z przodu to nie wiem.  Nigdy się tym nie interesowałem.

ekran amoled jest wadą i zaletą. Wada bo się wypala. Zaleta bo to oled ma bardzo dobre kąty widzenia i kontrast oraz czerń.

Co do działania.  Standardowo. Wytrzyma dzień. Słuchawki które dają w zestawie są nędzne jeżeli chodzi o jakość dźwięku. Większość za 50zł je bije. Ich zaletą jest to, że są wygodne.

 

Ja na twoim miejscu tak czy inaczej bym się wstrzymał z czystej ciekawości bo zaraz po nim mają wyjść nowe telefony na tym procku przykładowo xiaomi 7 i jakieś tam jeszcze.

Podobno ten procek ma być widocznie lepszy od poprzedników a kasa którą chcesz przeznaczyć na telefon wg mnie jest duża.

Link to post
Share on other sites

Zamiast  XZ Premium obczaj model  XZ1 na tym samym procesorze Snapdragon 835 - najlepszy w tej chwili.

Teraz jest do zgarnięcia w saturn za 2000 zł(promo)

 

4gb ramu + 64gb wewnętrznej do tego micro sd

jest jack

 

https://saturn.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-sony-xperia-xz1-dual-sim-gorace-srebro

https://saturn.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-sony-xperia-xz1-dual-sim-czarny

 

Pamiętaj w U11 nie ma gniazda jack 3.5 A żadne inne adaptery nie działają. Musi być oryginalny  adapter od HTC. A kosztuje 59  zł. Łatwo zgubić.

 

http://www.htc.com/sea/support/htc-u11/faq/audio-and-display/my-own-headphone-adapter-wont-work.html

 

Według mnie S8 nie opłaca się teraz brać. 25 lutego pokażą S9.

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...