Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

HTC U11, Samsung S8 czy Sony XZ Premium?

smartfon xz u11 s8 ktory

Najlepsza odpowiedź takumi86, 01 luty 2018 - 15:56

Telefon w końcu zakupiłem. Były to ciężkie dni...

Końcowy wybór padł na Samsunga S8 o dziwo.

Serdecznie dziękuje wam za pomoc!

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 takumi86

takumi86
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 14:42

Witam Państwa,

Stoję przed wyborem następcy Nexusa 6, który poległ w boju. 

Metodą eliminacji na polu bitwy pozostały trzy interesujące mnie telefony:

-HTC U11

-Samsunga S8

-Sony XZ Premium

Jakie jednak stawiam wymagania wobec tych smartfonów?

Oczekuję jak najlepszych zdjęć, a zwłaszcza dobrego aparatu przedniego, który sprawdzi się w słabo oświetlonych miejscach.

Telefon poza moim osobistym lusterkiem będzie również odtwarzaczem muzyki. Muzyki słucham nonstop i oczekuję wysokiej jakości dźwięku, zarówno na słuchawkach przewodowych jak i bezprzewodowych.

Ostatnim wymogiem jest wysoka wydajność telefonu w grach. Mowa głównie o grze Fate Grand Order, gdzie mój Nexus zawieszał i grzał się stosunkowo często, co przekładało się na mały komfort gry . 

Dodam, że z tych trzech telefonów Samsung wydaje mi się najmniej praktyczny ze względu na jego kruchość i śliski tył i przez to jestem do niego niespecjalnie przekonany. 

Co powinienem w takim wypadku wybrać? Macie może jeszcze ewentualne propozycje? 

Z góry dziękuje za pomoc w wyborze. :)

Pozdrawiam!

• 0

#2 Adfsfd

Adfsfd
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 12:24

za miesiąc wychodzi galaxy S9 i S9+ będą pierwszymi telefonami z nowym prockiem (Snapdragon 845) i podobno ma się dużo poprawić w kwestii aparatu a przecież na dzień dzisiejszy s7 i s8 mają najlepsze aparaty na rynku.

• 0

#3 takumi86

takumi86
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 13:12

za miesiąc wychodzi galaxy S9 i S9+ będą pierwszymi telefonami z nowym prockiem (Snapdragon 845) i podobno ma się dużo poprawić w kwestii aparatu a przecież na dzień dzisiejszy s7 i s8 mają najlepsze aparaty na rynku.

Cena Samsunga S9 na pewno będzie zahaczała o próg 3500. To już trochę za dużo...

• 0

#4 Adfsfd

Adfsfd
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 13:45

s8 ma najlepszy aparat główny. Ten z przodu to nie wiem.  Nigdy się tym nie interesowałem.

ekran amoled jest wadą i zaletą. Wada bo się wypala. Zaleta bo to oled ma bardzo dobre kąty widzenia i kontrast oraz czerń.

Co do działania.  Standardowo. Wytrzyma dzień. Słuchawki które dają w zestawie są nędzne jeżeli chodzi o jakość dźwięku. Większość za 50zł je bije. Ich zaletą jest to, że są wygodne.

Ja na twoim miejscu tak czy inaczej bym się wstrzymał z czystej ciekawości bo zaraz po nim mają wyjść nowe telefony na tym procku przykładowo xiaomi 7 i jakieś tam jeszcze.

Podobno ten procek ma być widocznie lepszy od poprzedników a kasa którą chcesz przeznaczyć na telefon wg mnie jest duża.

• 0

#5 droid

droid
  • Nałogowiec

• 1651 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 13:56

Zamiast  XZ Premium obczaj model  XZ1 na tym samym procesorze Snapdragon 835 - najlepszy w tej chwili.

Teraz jest do zgarnięcia w saturn za 2000 zł(promo)

4gb ramu + 64gb wewnętrznej do tego micro sd

jest jack

https://saturn.pl/te...m-gorace-srebro

https://saturn.pl/te...dual-sim-czarny

Pamiętaj w U11 nie ma gniazda jack 3.5 A żadne inne adaptery nie działają. Musi być oryginalny  adapter od HTC. A kosztuje 59  zł. Łatwo zgubić.

http://www.htc.com/s...-wont-work.html

Według mnie S8 nie opłaca się teraz brać. 25 lutego pokażą S9.

Użytkownik droid edytował ten post 27 styczeń 2018 - 13:58

• 0

#6 Adfsfd

Adfsfd
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 14:47

dla mnie wydawanie takiej kasy na telefon gdzie 1/3 przedniego panelu to jakieś ramki jest nieporozumieniem. Mamy 2018 roku a sony w lesie.

Chyba, że faktycznie dźwięk to jakaś ścisła topka ale ja się na tym nie znam.

• 0

#7 takumi86

takumi86
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 01 luty 2018 - 15:56   Najlepsza odpowiedź

Telefon w końcu zakupiłem. Były to ciężkie dni...

Końcowy wybór padł na Samsunga S8 o dziwo.

Serdecznie dziękuje wam za pomoc!

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smartfon, xz, u11, s8, ktory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych