Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Intel Core i5 4690K 4x3.5 GHz (3.9 GHz) BOX (procesor + chłodzenie) GWARANCJA

intel core i5 4690 4690k box chłodzenie gwarancja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 murshtin

murshtin
  • Amator

• 25 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 01:16

Intel Core i5 4690K 4x3.5 GHz (3.9 GHz) BOX (procesor + chłodzenie)

Cena: 679 zł
-> Link do Allegro <-

Mam na sprzedaż używany, w 100% sprawny procesor Intel Core i5 4690K 4x3.5 GHz (3.9 GHz w trybie Turbo) w stanie idealnym. Jestem pierwszym właścicielem procesora, nigdy nie był podkręcany ze względu na to, że posiadam jedynie boxowe chłodzenie. Procesor dysponuje zintegrowanym układem graficznym. Procesor posiada gwarancję producenta do kwietnia 2018. Procesor sprzedaję wraz z oryginalnym opakowaniemoryginalnym chłodzeniemdowodem zakupu oraz instrukcją.

Jeśli chodzi o moje zdanie na temat procesora - szczerze polecam. 4 mocne rdzenie dają radę we wszystkich nowych grach. U mnie pracował w połączeniu z GTX 1060 6 GB i generowali razem ponad 60 FPS we wszystkich popularnych grach (m.in. Wiedźmin 3, PUBG), na ustawieniach ultra w rozdzielczości Full HD.

Pełna specyfikacja: https://ark.intel.co...-up-to-3_90-GHz

9QLXHREl.jpg

zAvjqBhl.jpg

FQ5ioVIl.jpg

Zapraszam do zakupu i zadawania pytań :)

Użytkownik murshtin edytował ten post 26 styczeń 2018 - 01:19

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: intel, core i5, 4690, 4690k, box, chłodzenie, gwarancja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych