Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

ZamienięGTX 1060 na GTX 1070

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dzixon

dzixon
  • Amator

• 44 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:52

Witam

U mnie karta służyłą do gier, nie żadna koparka. Jest komplet + gwarancja i szukam takiej samej GTX 1070. Co do dopłaty z mojej strony to najlepiej kwota na fakturze vs. kwota na fakturze.

Ja kupiłem moją coś za koło 1600 zł, więc jak ktoś ma np Palita SjS kupionego za 2200 zł to 600 zł mogę dorzucić

#2 worm

worm
  • π

• 10022 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 14:31

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania liku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 dzixon

dzixon
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 17:36

http://allegro.pl/ms...7150322356.html

zdjęcia + opis w aukcji

Użytkownik dzixon edytował ten post 24 styczeń 2018 - 17:36

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych