Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jakieś wrażenia? Jak to chodzi, głośno, cicho? Psujny? Da radę z 1070 i i7 6700k?

Pytam ponieważ panowie z serwisu zaproponowali mi ów zasilacz, nie jestem pewien czy dobrze zrobiłem. Nie żebym miał jakiś większy wybór :P, drugi to korsarz 550, ale nie mam dobrych wspomnień związanych z tą marką.
Poprzedni to CM g550m którego spotkała niechybna śmierć po pół roku użytkowania.

Zasilacz niemodularny ale szczerze mówiąc mi to rybka, bo kable i tak są schowane w metalowym rękawie.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wznawiam nieco temat, zasilacz jest, chodzi, ale albo nie zauważyłem tego w poprzednim zasilaczu albo ten jest nieco mniejszy. Mianowicie przy obudowie SilentiumPC Gladius m35  około 1/3 zasilacza jest... zasłonięta. Raczej nie powinno tak być, ale panowie w jednym serwisie i drugim nic nie mówili. Przy pierwszym gwarancyjnym serwisie się nie dziwię, ale w drugim to nawet kable poprawiali itd.
Jest jakaś szansa że znów się coś zepsuje? 
 

Link to post
Share on other sites

Zasilacze i tak mają zasłoniętą 1/4 do połowy wentylatora takim przezroczystym plastikiem, aby przepływ powietrza był ukierunkowany do tyłu i owiewał wszystko, więc w niczym to nie przeszkadza, tą zasłoniętą częścią i tak zasilacz nie oddycha. 

Link to post
Share on other sites

Zasilacze i tak mają zasłoniętą 1/4 do połowy wentylatora takim przezroczystym plastikiem, aby przepływ powietrza był ukierunkowany do tyłu i owiewał wszystko, więc w niczym to nie przeszkadza, tą zasłoniętą częścią i tak zasilacz nie oddycha. 

Ok, dzięki za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłeś, mam tylko nadzieję że ten plastik jest od strony gniazda zasilania :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...