Skocz do zawartości

telewizor 43 cale ~ 1500zł


Recommended Posts

Cześć,

 

szukam dla siostry telewizora około 42-43 cale w cenie 1500-1600zł, w razie konieczności te 50zł więcej może być. Rozdzielczość myślę, że najlepiej w tej kwocie FullHD. Ważne żeby miał smarttv, dostęp do internetu, i żeby w miarę sprawnie to wszystko działało bez zacinania. Nie zależy jej na żadnym 3d, ani zakrzywianym ekranie.

Z tego co znalazłem to lg 43LJ594V wydaje się być całkiem spoko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ze swojej strony mogę polecić poniedziałkowy zakup czyli Sony bravia KDL-40WE660, coprawdaż przekracza trochę budżet ale w tej cenie jest bardzo fajny. Szerokie kąty widzenia, wysoki kontrast i bardzo żywe kolory, jedynie audio mogło by być mocniejsze - bo czuć ,że to jest tylko 2x5W.

Link to post
Share on other sites

Manty w żadnych wypadku nie warto brać i nie ma się co nawet sugerować opiniami, firma pokazało ostatnio w jaki sposób u nich działa opiniowanie sprzętów. Lepiej dobre FullHD wziąć niż pchać się w 4K. LG który podałeś jest dobrym wyborem, ewentualnie drugi troszkę droższy wybór Samsung UE43M5572AUXXH, jeśli interesują Cię zakupy online to z dostawą wychodzi min. 1664 zł

Link to post
Share on other sites
Manty w żadnych wypadku nie warto brać i nie ma się co nawet sugerować opiniami, firma pokazało ostatnio w jaki sposób u nich działa opiniowanie sprzętów. Lepiej dobre FullHD wziąć niż pchać się w 4K. LG który podałeś jest dobrym wyborem, ewentualnie drugi troszkę droższy wybór Samsung UE43M5572AUXXH, jeśli interesują Cię zakupy online to z dostawą wychodzi min. 1664 zł
Czy warto jest dołożyć ~300 zł do Samsunga? Jaka jest między nimi różnica? Ewentualnie model 5672?

 

Wysłane z mojego LEX720 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Różnica jest taka że Manta ma 4K a Samusng tylko FHD :). Pytanie czy chcesz iść w najtańszy sprzęt (Manta) i miec 4K czy dobre FHD. Proponowałbym Ci sprawdzić jeszcze model Samusnga UE43MU6172. Dostajesz 4K a różnica w cenie nie jest jakoś bardzo duża - latają w dobrej cenie np. na allegro :).

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Podepnę się do tematu. Szukam telewizora w podobnych wymiarach (minimum 40"), z tym, że do kwoty maksymalnie 1500 (najlepiej, jakby nie przekraczała 1200-1300). Telewizor będzie dla mojej mamy, więc nie potrzeba w nim absolutnie żadnych bajerów, internetu, Androida czy innych zabawek. Ważne, żeby był prosty w obsłudze, nie sprawiał problemów i oferował przyzwoitą (jak na te pieniądze) jakość obrazu. Fajnie by było, gdyby był też ogólnodostępny, żeby nie bawić się w zamawianie przez internet. U siebie, na miejscu, znalazłem Philipsa 43PFT4112/12 - co o nim myślicie? Czy może jakieś inne propozycje macie?

Edytowane przez DjStar
Link to post
Share on other sites

Wszystkiego rodzaje wynalazki typu manta odpuść sobie( obraz jest tragiczny), ten Sony co koledzy polecali kilka postów wyżej to niezły wybór , możesz zastanowić się też nad Samsungiem. W tym przedziale cenowym nie ma co się pchać w 4k. Jeżeli nie boisz się używek to poszukaj wysokich modeli Samsunga, ue46es8000s kupiłem dla dzieci poniżej 2 tyś a obraz jest lepszy niż w tv za 5 tyś, który mam w salonie.

Link to post
Share on other sites

Kilka miesięcy temu zakupiłem Samsunga UE43M5502, z którego jestem bardzo zadowolony.  Cena prawie 1700 zł - także droższy od Twojego budżetu, ale wg mnie warto. Telewizor działa szybko, nie muli, smart działa sprawnie, obraz jak dla mnie idealny. I przede wszystkim prosty pilot, posiadający łącznie 9 przycisków. Bardzo prosty w obsłudze dla osoby starszej jak i dla dziecka. Wszystko bardzo intuicyjne i łatwiej niż w tych dużych przeładowanych pilotach Samsunga czy LG, w których nie wiadomo co kliknąć żeby uzyskać jakąkolwiek funkcję. Plus jest jeszcze taki, że mając aplikację w telefonie czy tablecie można wrzucać wszystko na tv.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...