Skocz do zawartości

Avatar dla „drużyny”


Recommended Posts

Witam jak w temacie chciałbym jeżeli ktoś ma ochotę i wolny czas (jeżeli Ci coś nie pasuje to nie pisz i nie wywalaj tutaj sowich smutków :) ) to czy móglby mi poprawić tzn. zmienić kolor Avatar dla „drużyny” CS:GO. Sam avatar jest pobrany z internetu ale pseudo drużyna to tylko taka amatorszczyzna by po prostu mieć ale fajnie jest mieć takie loga. Chodzi mi o zmianę koloru czerwonego na odpowiednio z napisem:

Niebieski - Exodos

Zielony - Kinimod

Żółty - CaZz

Pomarańczowy - SaJmOOOOOnN

Fioletowy - Inoks

 

Kolory z tych znaczników z CS:GO, a jeżeli to nie jest problem to prosiłbym aby te kolory były jak najbardziej podobne. Same kolory można znaleźć w Grafice Google, jak ja logo :)

 

Co do czcionki i koloru proszę wybrać według swojego gustu, ale wiadomo żeby ładnie wyglądąło :) I jeżeli jest to możliwe to żeby każdy ten awatar i nick był widoczny. A także by każdy ten awatar ze skalować do większej rozdzielczości by można było ustawić jak tapetę. I by było jedno logo w którym będą wszystkie te podane kolory przechodziły jak tęcza a napis pod spodem to: 「Hybris」 z tymi znakami. I żeby wszędzie była ta sam czcionka. Z góry dziękuje osobie która mi to zrobi a jeżeli ktoś nie ma zamiaru to proszę nie pisać i tyle.A co do wysłania gotowych grafik to proszę pisać na PW. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać a służę pomocą.

I gdyby miał jakieś uwagi na PW to proszę się nie denerwować :P

Co do grafiki to na PW

Edytowane przez in3n0x
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...