Skocz do zawartości

Gry


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez k0chan,

Recommended Posts

Witam chce zmienić podzespoły mojego koma a raczej tylko kartę graficzną na GTX 1050 i pytanie czy z Intelem Xeon E31240 8gb ramu Nowe gry będą dobrze śmigały mam na myśli Fortnite, GTA V, PUBG, I pytanie czy ewentualnie będzie to fajnie chodziło na Streamie.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

ten xeon to praktycznie wydajność i7 2600, do niego możesz spokojnie sporo mocniejszą grafike tez ładować, ale nawet z tym gtx1050 2gb na medium będzie ci wszystko ładnie chodziło, co podałeś (fortnite to i na high spokojnie pociagnie)

Link to post
Share on other sites

ten xeon to praktycznie wydajność i7 2600, do niego możesz spokojnie sporo mocniejszą grafike tez ładować, ale nawet z tym gtx1050 2gb na medium będzie ci wszystko ładnie chodziło, co podałeś (fortnite to i na high spokojnie pociagnie)

super dzięki za odpowiedz 

ten xeon to praktycznie wydajność i7 2600, do niego możesz spokojnie sporo mocniejszą grafike tez ładować, ale nawet z tym gtx1050 2gb na medium będzie ci wszystko ładnie chodziło, co podałeś (fortnite to i na high spokojnie pociagnie)

a jeszcze 1 niedługo wychodzi TheCrew2 i pytanie czy na średnich pociągnie mój komputer??

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...