Skocz do zawartości

Używany monitor do 1000 zł do CS:GO


Recommended Posts

Witam, jak w temacie poszukuję monitora do CS:GO do MAX 1000 zł, ale wiadomo im mniej tym lepiej http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif Sam monitor chciałbym aby miął 24', 144Hz (lub więcej), 1ms. Wiadomo żeby był jak najlepszy do CS:GO. I zdaję sobie sprawę że w tej cenie tylko monitor na TN bo by kupić VA to nie ma szans. Proszę o podawanie jakiś fajnych propozycji, bo sam myślałem na LG 24GM79G-B, ale może są jakieś ciekawsze. Z góry dziękuję za pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Witam, żeby nie zakładać nowego tematu, podepnę się pod ten tutaj, mam takie samo pytanie. Potrzebuje monitora głównie do cs:go , wiadomo 24 cale, 144 hz, opóźnienie matrycy 1 ms i jak NAJNIŻSZY input lag. Podepnę to pod kartę Nvidii. Kwota do 1200 zł ale im mniej tym lepiej. Zastanawia mnie tylko czym różnia się monitory różnych firm które mają praktycznie taką sama specyfikacje techniczną, a różnica w cenie to kilkaset zł ? przykładowo taki benq a asus.

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jaki input lag ma moj monitor - aoc e2461fwh. Bo nigdzie nie moge znaleźć żadnej specyfikacji o nim, nawet o czasie reakcji itp

Link to post
Share on other sites

 

 

opóźnienie matrycy 1 ms
 

Nie tylko dla was, ale do innych też to jest skierowane. Specyfikacja monitora podana przed producenta nie ma sie nijak do tego jaka jest prawda. Jedyny sposób to w takiej samej metodologi porównywać dwa konkretne modele. 

 

Wyżej podany acer jest na tn wiec nie spełnia wymagań. 

 

Co do różnicto odsyłam do 

https://www.blurbusters.com/faq/120hz-monitors/

 

Opisana jest każda metoda wyostrzania obrazu, a co do konkretnych modeli to polecam szukać rzetelnych testów na internecie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...