Skocz do zawartości

Nowy komputer - brak sygnału w monitorach.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarrino,

Recommended Posts

Witajcie,

Dzisiaj po raz kolejny już złożyłem komputer. Niestety, coś poszło nie tak.

Komputer odpala, nie gaśnie, ale monitory (bo sprawdzałem na aż 4) informują o braku sygnału. W momencie startu karta kręci aby po chwili stanąć. 

Komponenty:

Gigabite 1050 ti

i3 7100

Asrock h110m (miałem wykupioną usługę aktualizacji biosu)

zasilacz silentum vero l2

 

Liczę na waszą pomoc w tym trudnym momencie  :cry:

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Próbowałeś  na zintegrowanej grafice ? Jest jeszcze takie wyjście,że oni (morele) nie zrobili tego co powinni. W takiej sytuacji nawet nie możesz  tego sprawdzić...

"Procesory Intel siódmej generacji nie są kompatybilne z płytami głównymi na chipsecie H110, B150, Z170, H170. W przypadku montażu na płycie głownej o w/w chipsecie konieczne jest dokupienie aktualizacji BIOS-u (jeśli montaż realizowany jest przez morele.net)."

W twoim przypadku porąbało im się bo nie zamawiałeś montażu. Wysyłaj płytę i nie odpuszczaj. Masz kwit na aktualizację biosu?

Link to post
Share on other sites

Próbowałeś  na zintegrowanej grafice ? Jest jeszcze takie wyjście,że oni (morele) nie zrobili tego co powinni. W takiej sytuacji nawet nie możesz  tego sprawdzić...

"Procesory Intel siódmej generacji nie są kompatybilne z płytami głównymi na chipsecie H110, B150, Z170, H170. W przypadku montażu na płycie głownej o w/w chipsecie konieczne jest dokupienie aktualizacji BIOS-u (jeśli montaż realizowany jest przez morele.net)."

W twoim przypadku porąbało im się bo nie zamawiałeś montażu. Wysyłaj płytę i nie odpuszczaj. Masz kwit na aktualizację biosu?

Na zintegrowanej także nie działa. W tym czasie złożyłem drugi komputer, na innej płycie, i wszystko działa. Znalazłem więc winowajcę. Dzięki za pomoc! :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...