Skocz do zawartości

Kamera z dobrym ZOOMem


Recommended Posts

Witam

zastanawiam się nad kamerami typu 

Dahua IPC-A46P DAHUA IPC-HDBW2421RP Foscam FI9826P

potrzebuje kamery która będzie mi nagrywała obraz (2tyg. min) z możliwością przybliżenia w dowolnym momencie oraz także abym mógł się z nią połączyć z dowolnego miejsca

dodam ze potrzebuje kamerę do obserwowania budowy 

kamera będzie cały czas w domu przy oknie 

Który z tych modeli byście wybrali może macie jakieś inne warte uwagi ale z parametrów te chyba są jedne z lepszych tak do 700zł

 

 

Link to post
Share on other sites

Zmiksowałeś wszystko - kamerę wewnętrzną z zewnętrznymi, rozdzielczości, stałogniskowe i zmiennogniskowe... w zupełnie różnych cenach.

 

Z tego co widzę w specyfikacjach to jedynie FI9826P ma zdalne sterowanie zoomem, tyle, że z tego co pamiętam to jest zoom cyfrowy z interpolacją. A46P to z tego co widzę na stronach ma obiektyw stałoogniskowy o ta druga Dahua ma zmiennoogniskowy ale sterowany ręcznie.

 

Jeśli szukasz zewnętrznej kamery o dobrej rozdzielczości, z zoomem optycznym i do tego z dobrym przetwornikiem (Sony) to obejrzyj Foscam FI9928P.

Link to post
Share on other sites

Nie znam sie za bardzo, potrzebowałbym kamerki do której mogę się podłączyć z każdego miejsca ponieważ chcę kontrolować pracę budowlane ,kamerka mialaby mieć dobry zoom (automatyczny)wyraźny żebym wszystko widział bez zaciec oraz bez rozmazanwgo obrazu z duzymi pikslami czy rozdzielczość przy fajnym zoomie nie wiem ktory zoom jest lepszy optyczny czy cyfrowy czy jakis motozoom? Kamerka wewnętrzna bedzie przy oknie stała, jeżeli chodzi o odbijanie światła to nie problem w nocy nie zależy mi nagrywać 

znajdzie sie coś takiego ?

Link to post
Share on other sites

Moto zoom to optyczny zoom zmotoryzowany. Jest to 'prawdziwy' zoom w odróżnieniu od cyfrowego który polega na powiększanie gotowego obrazka. W kamerach wewnętrznych, szczególnie tych tańszych, motozoom jest niezbyt często spotykany.

 

Sprawdziłem i Foscam podaje ze zoom jest optyczny https://www.foscam.com/FI9826P.html

 

Wiec spełnia twoje oczekiwania. W nocy tak jak zauwazyles za wiele przez okno nie zobaczysz.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy czytasz to co napisałem bo znowu mieszaszczęśliwego koncepcje. Bulety są nieruchome - nie obrocisz takiej kamery żeby sobie coś wybrać z kadru i przybliżyć. A jeśli chodzi o to apti to nie widzę informacji żeby miała motozoom. Hikvision podobnie.

Link to post
Share on other sites

No to teraz nie wiem który wybrać , ponieważ foscam ma wszystko ale chyba jakoś nagrywania kiepska i mała pamięć, ostatnią którą dodałem jest oki tylko jak piszesz sie nie obraca i teraz nie wiem który wybrać?w sumie jeżeli  będę nagrywał przez okno to nie mam za bardzo dużej możliwości na obroty kamerą , chyba że masz jakąś alternatywę?

Link to post
Share on other sites

A dzwoniłeś po różnych instalatorach telewizji CCTV? Bez urazy ale to nie jest forum o tematyce monitoringu i nikt ci nic sensownego nie poleci.

 

Jak to nic, nikt? Wszystko rozpisałem, ale jak ktoś nie chce zrozumieć to co ja poradzę.

 

P.S. W komplecie karty SD nie są dostarczane, wielkość obsługiwanych kart znajdziesz w instrukcjach do nich.

 

Nawiasem mówiąc ten wątek bardziej nadaje się do działu sieciowego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...