Skocz do zawartości

Recommended Posts

Coś lepszego ,w sensie dźwięku ? Dopiero Aune X1S,trochę lepiej zagra, a takie już bardziej odczuwalnie lepsze.Aune S6/S16. Można jeszcze dywagować nad synergią w przypadku tychże słuchawek, tu też bym doszukiwał rozwiązania.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Podepnę się pod temat,jeżeli można:)

Planuję kupić słuchawki BEYERDYNAMIC DT880 600Ohm

Kartę dźwiękową Asus XONAR Essence STX II (w tej chwili 800zł z wysyłką)

I moje pytanie brzmi czy ta karta uciągnie te słuchawki jak należy?

Wnioskując z opisu karty to niby tak,ale jak jest na prawdę?

Czy to będzie grało?

Link to post
Share on other sites

Aim 808 ciągł spokojnie 250 ohm :P

Ale nie ma go w Polsce ani w Europie

Czy tak ciągnął to bym się klucił IMO słabo się to zgrywało że sobą znacznie lepiej grały z espressivo z aima bez życia poprostu grały ale bez Energji spokojnie nudno i suchowato. Za to na espressivo to już o 180stopni. Z aune s6 na balansie też grają zdecydowanie lepiej
Link to post
Share on other sites

Xduo ma wpudowany przetwornik i wzmacniacz czyli źródło i wzmaka w jednym

Xduo ta-10 ta-20 ostatnio ta10 w licytacji poszła za 750zl fajna cena fajny sprzęt IMO warto

Xduo ta-10 ta-20 ostatnio ta10 w licytacji poszła za 750zl fajna cena fajny sprzęt IMO warto

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak szukam i szukam wzmacniacza lampowego i się zastanawiam,ponieważ rozmyślam również  nad zmianą amplitunera na wzmacniacz stereo i moje pytania brzmią następująco:

1. Czy są lampowe wzmacniacze stereo (w rozsądnej cenie) z wyjściem słuchawkowym które by uciągnęły 600 Ohm słuchawki. -znalazłem tylko SQ-38u ale za drogi  :P (tak do 4tyś.max)

2. Lubię mieć możliwość ustawiania basu i sopranu,jest jakieś rozwiązanie na jakiś przedwzmacniacz (czy coś z pokrętłami:))?

3. Może łatwiej będzie kupić inne słuchawki mniej wymagające? np. wersję 250 Ohm?

Planuję jechać dopiero na odsłuch tych słuchawek,ale że mam daleko to chciałbym mieć już jakiś plan  :)

I ostatnie 4 pytanie, jak się ma muzyka w gorszej jakości np.z YouTube z w/w sprzętem co planuję zakupić,Czy uwydatni niedociągnięcia jakościowe utworów,czy troszkę polepszy jakość nagrań?

Edytowane przez dj.marcin
Link to post
Share on other sites

Feliks audio. W Google Pan Feliks ma w swojej ofercie wzmaki lampowy głośnikowo słuchawkowe ale to chyba ponad budżet będzie. Taniej taga harmony robi hybrydy tylko modelu nie pamiętam. Jakości nie poprawisz możesz ew puść w coś o charakterze muzyklnego czarujacego grania wtedy ciut zamienię pod dywan niedociągnięcia. Jak zaś pójdziesz w coś technicznego precyzyjnego to możesz dosłownie dostać w wraz każda niedoróbką i błędami realizacji.

Link to post
Share on other sites

Myślę,że mój zestaw stereo lepszego brzmienia by nabrał dzięki temu xduoo ta-10,więc stereo na razie pozostanie bez zmian. 

Skupię się na razie na porządnym brzmieniu słuchawek.

Jutro jadę na odsłuch słuchawek pokroju DT880 edition DT990 edition 250/600Ohm i tak się zastanawiam czy polecony przez Ciebie dac/wzmacniacz xduoo ta-10 bo jednak przy nim bym pozostał, Czy nie będzie ten zestaw za jasno grał?

Nie znalazłem żadnych istotnych informacji na temat tego xduoo a bardzo mi się on podoba.

Znalazłeś tego xduoo ta-10 przypadkowo? może potrafiłbyś mi teraz doradzić ?  :P

Link to post
Share on other sites

Byłem,słuchałem dzisiaj  słuchawek DT880 600 Ohm i DT990 32Ohm -bo sprzedały się 600Ohm-owe a finalnie zamówiłem w ciemno DT990 600Ohm,mają ciut większe nausznice,akurat na moje uszy no i słyszałem różnicę z przewagą dla 990 lepsza V-ka tak lubię:D 880 troszkę za blisko średnica jak mój gust. Słuchałem na Denon PMA-2500NE obu słuchawek,bajka  :]:cry: 

Słuchałem też ze zwykłej dziurki na Cambridge Audio One, szumy słyszalne,średnio akceptowalne przez moje uszy  :D

Ale już zamówiłem xduoo ta-10 i zobaczymy co z tego będzie,nie omieszkam się pochwalić,lub pożalić  :P 

Link to post
Share on other sites

W recenzji zaznacz proszę jaki masz background i z czym w tym setupie porównywałes.

Nie będę pisał recenzji,bo to były krótkie odsłuchy w sklepie na własny użytek,podzieliłem się tylko tym co zaobserwowałem i w podziękowaniu za podpowiedź na koniec bleck55 będę musiał piwo postawić  :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...