Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem ze zdejciami po zmianie telefonu

honor7x lumia730 zdjęcia pomoc

Najlepsza odpowiedź Ichting, 27 styczeń 2018 - 21:11

Google zdjecia pomogły. Dziękuje bardzo ;)

Uruchom te zdjęcia przez google zdjęcia, możliwe że to wina aplikacji.

Możesz też sprawdzić szczegóły zdjęcia i rozdzielczość, może coś je skaluje na telefonie, może to właśnie aplikacja której użyłeś do przeglądania?

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ichting

Ichting
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 21:10

Przełożyłam kartę pamięci z lumii 730 do honora 7x. i teraz, w galerii, jak przeglądam zdjęcia zrobione lumią, to są one bardzo nieczytelne, widać tylko piksele, normalny obraz widać (tak  przypuszczam )  jak maksymalnie pomniejszę to zdjęcie, ale wtedy jest naprawdę małe i nie można się domyśleć , co na nim jest. Po przełożeniu karty do laptopa, wszystkie zdjęcia są odczytywane prawidłowo. Wiem, że przyczyną jest duża różnica w rozmiarze obu telefonów, ale czy da się jakoś to poprawić?

• 0

#2 piwot

piwot
  • Entuzjasta

• 506 postów
  • Miejscowość:Biedrusko

Napisano 18 styczeń 2018 - 08:36

Możesz też sprawdzić szczegóły zdjęcia i rozdzielczość, może coś je skaluje na telefonie, może to właśnie aplikacja której użyłeś do przeglądania?

• 0

CPU: AMD Ryzen 5 1600           GPU: GTX 1060           MOBO: Asus Prime B350-PLUS

RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB         SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB           HDD: WD Blue 1Tb

PSU: Vero L2 Cooler: Fera 3           Case: Aquarius X70W

Monitor: BenQ XL2411T           OS: Windows 10

Pomogłem? Daj mi plusik, to nic nie kosztuje ;)
Najlepsze serwery w Cal.pl

#3 Ichting

Ichting
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 21:11   Najlepsza odpowiedź

Google zdjecia pomogły. Dziękuje bardzo ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: honor7x, lumia730, zdjęcia, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych