Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie, chciałbym zakupić najlepsze słuchawki w tej cenie, szukam kolosalnej różnicy w dźwięku, niestety moje superluxy 668b przestały mi wystarczać.

Mam kartę dźwiękową audiotrak prodigy cube, myślalem nad wyborem Shure srh 840 albo 440. 

Oczywiscie w gre wchodzą modele studyjne/ audiofilskie a nie słuchaweczki z mikrofonem z fajnym logo.

 

Link to post
Share on other sites

Takie posty od razu powinny lecieć w śmietnik. Niby szuka słuchawek a nie napisze ani co mu nie pasuje w starych, co chciałby mieć lepsze w nowych, jakie ma oczekiwania no i bardzo ważne jakiego typu muzyki słucha!

i w dodatku autor nie udziela się. Zadał pytanie na 15 forach i olał temat.

Edytowane przez Michaelz
Link to post
Share on other sites

i w dodatku autor nie udziela się. Zadał pytanie na 15 forach i olał temat.

 

Bardzo ciekawe...

 

Słucham każdego rodzaju muzyki. Pasuje mi wszystko prócz głębi dźwięków, zbyt małej ilości basów- napewno są słuchawki które zagrają od nich lepiej. Czemu źródło jest słabe?

Link to post
Share on other sites

FTT33310

do 600zł zmieścisz się z zakupem Sennheiserów HD58x z Massdropa

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-hd-58x-jubilee-headphones 

Słuchawki mocno zbliżone do modelu HD600. W zasadzie to ta sama rama tylko deko inny przetwornik. Recenzenci opisują ją jako "nie całkiem HD600 ale za te pieniądze naprawdę warto". Alternatywnie możesz się rozglądnąć za różnymi słuchawkami z przed lat. Np ja obecnie używam Sennheiserów HD430 z początku lat 80 i jestem bardzo zadowolony. Przejrzałeś listę polecanych modeli przypiętą na forum?

Źródło jest takie sobie bo po pierwsze zasilane z USB po drugie elektronika jest porządna ale nie rewelacyjna.

Link to post
Share on other sites

Z massdropa paczki dochodzą w tydzień do miesiąca maks (i to tylko wtedy kiedy są naliczane cło). Chyba, że ja akurat miałem takie szczęście te kilka razy (maks 2 tyg szły paczki).

Za 150 dolców wg. prawa będzie podatek, chyba że się miły Pan trafi na WER Warszawa :D

Link to post
Share on other sites

FTT33310

do 600zł zmieścisz się z zakupem Sennheiserów HD58x z Massdropa

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-hd-58x-jubilee-headphones 

Słuchawki mocno zbliżone do modelu HD600. W zasadzie to ta sama rama tylko deko inny przetwornik. Recenzenci opisują ją jako "nie całkiem HD600 ale za te pieniądze naprawdę warto". Alternatywnie możesz się rozglądnąć za różnymi słuchawkami z przed lat. Np ja obecnie używam Sennheiserów HD430 z początku lat 80 i jestem bardzo zadowolony. Przejrzałeś listę polecanych modeli przypiętą na forum?

Źródło jest takie sobie bo po pierwsze zasilane z USB po drugie elektronika jest porządna ale nie rewelacyjna.

 

Źródło zasilane usb ale podpięte przez kabel optyczny, może cos więcej to daje :D

Sennheisery samą budową mi nie leżą, są mało wygodne jak dla mnie, szukam czegoś co mi zakryje uszy tak ładnie jak superluxy. A te shure to jakiś badziew że nikt nie poleca? Miałem je kiedyś na uszach i wygodne, dźwięk tez chyba ok

Link to post
Share on other sites

Żeby słuchawki takie jak HD600 nie były wokół-uszne to trzeba mieć uszy jak słoń ;) Czy masz podpięte po optyku czy po USB jeden pieron zasilanie idzie po USB a to 5V/0.5A czyli maksymalnie 2,5W na całe urządzenie. Po prostu jest to poziom którego się nie da przekroczyć przy zasilaniu z USB. Mniej prądu mniejsze wzmocnienie tak po prostu. Słuchawki Shure są dobrymi słuchawkami do monitoringu jak do 880 dołożysz wygodne pady to w sumie nawet będą fajna opcją. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...