Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Niewielki telefon do 1800. Pytania o Sony Xz1 Compact.

sony xz1Compact 1800 xiaomi jakiTelefon kazdaOpiniaNaWageZlota

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 androl7

androl7
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 16 styczeń 2018 - 19:42

Witam

Szukam telefonu do 1800 zł, który będzie:
- zgrabny, najlepiej żebym mógł go bez problemu używać jedną ręką. Bardzo mi się nie podoba ten trend powiększania się telefonów. Niedługo będziemy chodzić z tabletami w kieszeni.
- funkcjonalność, rozumiem przez to przyjazny i interfejs i przydatne funkcje
- nie będzie się zacinał przez następne 2 lata (myślę że zapewni to dobry procesor i minimum 4gb ramu)
- nie wymagam jakiś cudów od aparatu, ale fajnie by było żeby miał tryb portretowy i robił niezłe zdjęcia

Moje propozycje:
1. Sony Xperia Xz1 Compact - byłem na niego zdecydowany, ale ostatnio słyszałem dużo złych opinii na temat samego Sonego. Mam znajomą, która pracuje w PLAY i bardzo dużo ich telefonów wraca bo coś się w nich psuje... Następna wątpliwość to to że w sklepach internetowych telefon praktycznie z dnia na dzień idzie w dół, gdzie inne flagowce potrafią trzymać się z ceną bardzo długo. I ostatnie co do aparatu, oglądałem mnóstwo recenzji i w jednych zachwalają bardzo ten aparat,a w innych wypowiadają się bardzo negatywnie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
2. Xiaomi mi6
3. Huawei p10
4. Czekam na jakieś propozycje 

Pozdrawiam ;)

Użytkownik androl7 edytował ten post 16 styczeń 2018 - 20:17

• 0

#2 piwot

piwot
  • Entuzjasta

• 506 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 08:47

IPhone SE, jest zgrabny, funkcjonalny, przyjazny interfejs, nie zacina sie i nie będzie (przynajmniej nie powinien :P) nie ma tylko portretowego, zdjęcia są ok.

Spełnia prawie wszystkie Twoje wymagania.

Z tych które wymieniłeś wziął bym Mi6.

• 0

CPU: AMD Ryzen 5 1600           GPU: GTX 1060           MOBO: Asus Prime B350-PLUS

RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB         SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB           HDD: WD Blue 1Tb

PSU: Vero L2 Cooler: Fera 3           Case: Aquarius X70W

Monitor: BenQ XL2411T           OS: Windows 10

Pomogłem? Daj mi plusik, to nic nie kosztuje ;)
Oprogramowanie i strony www w infosun.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sony, xz1Compact, 1800, xiaomi, jakiTelefon, kazdaOpiniaNaWageZlota

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych