Skocz do zawartości

Cm 690 II Advanced - zmieniać czy nie?


Recommended Posts

Witam, zmieniałem ostatnio części w PC (poprzednie były z 2010r), i generalnie doszedłem do wniosku że już praktycznie wszystko wymieniłem jeśli chodzi o komfortową rozrywkę. Zatrzymałem się na obudowie i generalnie nie wiem co robić, jest sens ją wymieniać? Generalnie ją sobie chwalę ale pewnie od 2010 się troszkę pozmieniało w kwestii obudów. Sama w sobie jest w bardzo dobrym stanie. Więc co myślicie? To czego mi ewentualnie brakuje to okno, i komora na zasilacz/dyski (tylko i wyłącznie wentylowana) Budżet myślę że do 500pln. Mógłbym naciągnąć do czegoś ciekawego.

Link to post
Share on other sites

Wentylatory mam zmienione na  enermaxy apollish x4+ myślę o nzxt sentry 3 za 200 pln.. Jakoś smutno mi się zrobiło że nie mam już na co wydać :P


Zastanawiałem się nad kupnem panelu do sterowania nzxt sentry 3 za 200 pln, ale przed chwila przeczytalem recenzje obudowy define r6, jak ona się ma do mojej obecnej? Ma ktoś może r5 i się wypowie? Pomieszcze wszystko spokojnie? Jakość lepsza albo podobna do cm 690?

Edytowane przez death143
Link to post
Share on other sites

Trochę już czasu minęło od twojego pytania, ale jeśli Cię interesuje to powiem Ci, że warto zmienić budę :)
Miałem swego czasu takie obudowy jak CM 690 i CM 690 II. później zmieniłem na Fractala R4 i tu już była duża różnica.

Od przeszło 2 tygodni jestem w posiadaniu Fractala R6 TG i buda jest mega, miejsca naprawdę dużo.
Pytaj jeśli masz jakieś pytania.

Link to post
Share on other sites

Dziwna sprawa, a w Biosie w zakładce CPU Q-Fan Control jak masz ustawione PWM Mode czy DC Mode ?
U mnie działa wszystko OK, co prawda płyta Asus ale ostatnio składałem kompa na płycie Asrocka  Z370 Extreme4 to wentyle szalały bo opcją domyślną było DC Mode.

Link to post
Share on other sites

PWM, chyba nie będę się nad tym zbytnio zastanawiał i kupie normalny kontroler 5,25, dobrze ze jest ta jedna zatoka, nzxt sentry 3 ma 5 kanałów x 15 wat, kupie 2 splittery 3 pin, podepne wszystkie wentyle pod to łącznie z wentylem z cpu i będę miał problem z głowy :D

Edytowane przez death143
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...