Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć :)

Tak jak po tytule można wywnioskować szukam zamiennika SideWinder x4, bo po 6 latach użytkowania los tak chciał, że uległa małemu wypadkowi. Jeśli ktoś się orientuje, to od prawdopodobnie 2 albo i więcej lat klawiatura została wycofana ze sprzedaży. 
Szukam czegoś co mi ją zastąpi z godnością ;D Znalazłem Couguar 200k i Genesis Thor 300 TKL ( wiem, że to jest kompletne przeciwieństwo SideWindera), ale co do mechanika nie jestem przekonany z powodu budowy TKL, nigdy nie obcowałem z konstrukcjami tych rozmiarów. 
Szukam solidnej klawiatury, która nie będzie się giąć jak 4mm blachy, do szczęścia nie potrzebuje podświetlenia RGB albo innych udziwnień. Jeśli chodzi o membranówki, to szukam czegoś raczej nisko profilowego (albo takiego jak SideWinder x4 xD) 

Macie może jakieś ciekawe propozycje?

EDIT. A co do tych nisko profilowych klawiszy, to raczej skłaniam się do jakiegoś miksu gdzieś pomiędzy płaskimi klawiaturami notebookowymi a tradycyjnymi, jeśli coś się znajdzie xD

Edytowane przez morduk233
Link to post
Share on other sites

Ja zamieniłem SideWinder X4 na Logitech G910 Orion Spectrum, bo jak jak się przesiadać to tylko na lepsze. Klawisze multimedialne fajna sprawa. Możesz rzucić okiem na chińskie mechaniki. Mamy 2018 rok, a ty dalej chcesz kupować membranówkę?

Edytowane przez simondd
Link to post
Share on other sites

Ja zamieniłem SideWinder X4 na Logitech G910 Orion Spectrum, bo jak jak się przesiadać to tylko na lepsze. Klawisze multimedialne fajna sprawa. Możesz rzucić okiem na chińskie mechaniki. Mamy 2018 rok, a ty dalej chcesz kupować membranówkę?

Kolejna osoba mi to mówi i nawet myślałem o tym żeby się teraz przerzucić na mechanika. Gdy sprawdzałem u kumpla jego klawe, to jakoś dziwnie mi się pisało i grało, to pewnie wina nieprzyzwyczajenia albo switchów pod inne gry niż aktualnie graliśmy. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...