Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne ~300 zł priorytet - dobra jakość zdjęć.


Recommended Posts

Poszukuję drukarki w miarę niskiej cenie (powiedzmy około 300 zł). Bardzo zależy mi na tym, by drukowała dobrej jakości zdjęcia, nie chcę drukować jakiś cudownych obrazków, lecz zwyczajne fotki z aparatu, do tego dobrze by miała wifi, oraz skaner i ksero (urządzenie wielofunkcyjne). Obecnie mam Brothera DCP-J315W, jednak się zepsuł i nie opłaca się go naprawiać. Zależy mi na tym, by koszt tuszy też nie był jakiś za duży. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Cześć, też interesuje mnie ta kwestia, ten HP DeskJet IA 3787 rzeczywiście warty uwagi? Bo też szukam taniej drukarki. Generalnie ja u siebie drukuje tylko kilka stron miesięcznie, a i tak tusz idzie dość szybko... Dlatego myślę nad zmianą. Co byście mi poradzili? Nie zależy mi na żadnej wielkiej jakości, chodzi mi tylko o to, żeby po prostu mi kilka stron dokumentu wydrukowało odpowiednio. Dlatego wystarczy mi naprawdę najzwyklejsza drukarka. Też fajnie byłoby, gdyby tusze były do niej relatywnie tanie i gdyby starczały na dość długo. Co w tym aspekcie biorąc te kryteria byście mi poradzili? Bo ja szczerze mówiąc nie za bardzo orientuje się w tym temacie...

Link to post
Share on other sites

DJ są sprawdzone śmiało można je brać :) Ja polecam Brothera a konkretnie model DCP J-100 możne je dostać za ok. 400 złotych ale są warte swojej ceny i przede wszystkim zwraca się ona w taniej eksploatacji.

 

Przykładowo:

 

LC529XLBK( pojemność 58 mln, wersja XL) - najtańszy zamiennik znalazłem za...10 złotych :).

LC525XLM ( pojemność 10 mln, wersja XL) cena j/w. Wiadomo że kolory będą droższe no i cenę razy 3 pomnożyć trzeba :) ( Standardowo C/M/Y)

 

Oczywiście bezpieczniej zainwestować w lepszej jakości zamienniki, niż ta najtańsze np. w ActivJety ze Sferisu, a i jakość druku będzie wyższa. Jednak to nie zmienia faktu że w tej cenie otrzymujesz urządzenie 3w1 z  bardzo tanią eksploatacją i 3letnią gwarancją po rejestracji na stronie producenta.

Edytowane przez White_Ghost
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...