Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Urządzenie wielofunkcyjne ~300 zł priorytet - dobra jakość zdjęć.

drukarka do zdjęć 300zł urządzenie wielofunkcyjne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wollu

wollu
  • Amator

• 57 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 22:46

Poszukuję drukarki w miarę niskiej cenie (powiedzmy około 300 zł). Bardzo zależy mi na tym, by drukowała dobrej jakości zdjęcia, nie chcę drukować jakiś cudownych obrazków, lecz zwyczajne fotki z aparatu, do tego dobrze by miała wifi, oraz skaner i ksero (urządzenie wielofunkcyjne). Obecnie mam Brothera DCP-J315W, jednak się zepsuł i nie opłaca się go naprawiać. Zależy mi na tym, by koszt tuszy też nie był jakiś za duży. Z góry dziękuję za pomoc.

• 0

#2 SklepMK

SklepMK
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 12:29

Najtańszą opcją może być HP DeskJet IA 3787

• kompaktowe urządzenie posiada funkcję ksero i skanera
  •  miesięczne obciążenie do 1000 str. 
  • drukowanie przez wifi
  • tanie wkłady atramentowe

• 0

#3 olek98olek

olek98olek
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 16 luty 2018 - 16:52

Cześć, też interesuje mnie ta kwestia, ten HP DeskJet IA 3787 rzeczywiście warty uwagi? Bo też szukam taniej drukarki. Generalnie ja u siebie drukuje tylko kilka stron miesięcznie, a i tak tusz idzie dość szybko... Dlatego myślę nad zmianą. Co byście mi poradzili? Nie zależy mi na żadnej wielkiej jakości, chodzi mi tylko o to, żeby po prostu mi kilka stron dokumentu wydrukowało odpowiednio. Dlatego wystarczy mi naprawdę najzwyklejsza drukarka. Też fajnie byłoby, gdyby tusze były do niej relatywnie tanie i gdyby starczały na dość długo. Co w tym aspekcie biorąc te kryteria byście mi poradzili? Bo ja szczerze mówiąc nie za bardzo orientuje się w tym temacie...

• 0

#4 allebiuro

allebiuro
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 20 luty 2018 - 13:00

Deskjety to dobre drukarki. A jeśli chodzi o eksploatacje, to przy kilku stronach miesięcznie nie powinno być problemu. Może używaj zamienników? Wydajność jest podobna, a nie płacisz za markę...znajdź sobie jakiś zaprzyjaźniony sklep.

• 0

#5 White_Ghost

White_Ghost
  • Gaduła

• 415 postów

Napisano 20 luty 2018 - 14:04

DJ są sprawdzone śmiało można je brać :) Ja polecam Brothera a konkretnie model DCP J-100 możne je dostać za ok. 400 złotych ale są warte swojej ceny i przede wszystkim zwraca się ona w taniej eksploatacji.

Przykładowo:

LC529XLBK( pojemność 58 mln, wersja XL) - najtańszy zamiennik znalazłem za...10 złotych :).

LC525XLM ( pojemność 10 mln, wersja XL) cena j/w. Wiadomo że kolory będą droższe no i cenę razy 3 pomnożyć trzeba :) ( Standardowo C/M/Y)

Oczywiście bezpieczniej zainwestować w lepszej jakości zamienniki, niż ta najtańsze np. w ActivJety ze Sferisu, a i jakość druku będzie wyższa. Jednak to nie zmienia faktu że w tej cenie otrzymujesz urządzenie 3w1 z  bardzo tanią eksploatacją i 3letnią gwarancją po rejestracji na stronie producenta.

Użytkownik White_Ghost edytował ten post 20 luty 2018 - 14:06

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drukarka, do, zdjęć, 300zł, urządzenie, wielofunkcyjne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych