Skocz do zawartości

Brak płynności mimo dużej liczby fps


Recommended Posts

Witam. Mam problem z płynnością obrazu w grach. Chociaż po liczbie fps w grze wydawać by sie mogło ze gra będzie płynna to tak nie jest. Czy to w Gta V, Wiedźminie 3 czy w CS GO. Gdy np rusze myszą, świat nie obraca sie plynnie tylko widac delikatne (choć denerwujące) skoki. Gdy ide tekstury nie przesuwają sie gładko tylko szarpią.Problem występuje na roznych gpu,cpu oraz płytach głównych.Jedyne co mi przychodzi do glowy to ram albo monitor/kabel hdmi bo tylko to zawsze zostawało stare.Jest lepiej jeśli zjade ustawieniami na low.spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Podaje specyfikacje:

Mobo: Msi Z97m

CPU: I5 4670K 4.3gHz

GPU: Msi GTX 780

PSU: SilentumPc l1 vero 600W

RAM: 8gb 1600mHz

Dysk: SSD Sandisk 256GB

Nie moge znalesc nigdzie opcji edytuj.

Chciałem dodać że system to windows 8.1 pro i najnowsze sterowniki grafiki.

Na i5 4460 i gtx 770 miałem to samo.

Edytowane przez Gwizdek
Link to post
Share on other sites

Odkad zlozylem "nowego" uzywanego kompa.Od tego czasu caly czas cos sie w nim zmienia: nowa karta,nowa plyta,nowy procesor.Jedynie zasilacz, monitor i obudowa ta sama.No i caly czas na windowsie 8.1.Dzis moze sprobuje skombinowac inny monitor i kabel hdmi chociaz to by bylo raczej dziwne.

Link to post
Share on other sites

Dobrze i najlepiej by było (i chyba najszybciej),postawić na nowo system,nie wgrywać na początku żadnych antywirusów i nividia expirience,po prostu minimum niezbędne do grania,Wtedy sprawdzić co się dzieje. Samo odinstalowanie pewnych programów,nie usuwa wszystkich wpisów w rejestrze,co może być przyczyną "zakłóceń".

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...