Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z monitorem Dell U2518d

dell problem monitor csgo u2515h u2518d

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kroni

kroni
  • Gaduła

• 308 postów
  • GG:21701108
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 10 styczeń 2018 - 22:08

Witam, mam bardzo irytujący problem, a nawet dwa, ale jeden mniej denerwuje. Mianowicie

1. Dell u2518d podłączony do kompa przez kabel usb i dp ma taką tendencję, że jak wyłączę go przyciskiem power, to zostaje on odłączany z systemu co za tym idzie, wszystkie ikony i okna z niego uciekają na drugi monitor. Da się to jakoś wyłączyć?

2. Ten problem jest znacznie bardziej irytujący, mianowicie, grając w gierki, nie gram w dużo gierek, więc zauważyłem to tylko w cs go. Obraz w niektórych momentach dziwnie się zachowuje, dla mnie jest to chyba nakładanie się na siebie klatek. 

Jako, że ciężko to wytłumaczyć, nagrałem to. Musiałem to nagrać to telefonem bo, aparat nie ma nagrywania w 60kl/s.

(oglądajcie to w 60kl/s)\

Nigdy wcześniej tego nie miałem, ale faktem jest, że poprzednie monitory to TN. Ten denerwujący mnie błąd to urok IPS, czy może wada, z którą powinienem się udać do serwisu? 

Z góry, wielkie dzięki za pomoc 

• 0

PC ->

Spoiler

White Dream // Deluxe

#2 Damian154

Damian154
  • Nowicjusz

• 19 postów

Napisano 13 luty 2018 - 21:28

Co do 2 problemu w opcjach grafiki włącz "wait for vertical sync" lub "czekaj na odświeżenie pionowe"

Użytkownik Damian154 edytował ten post 13 luty 2018 - 21:29

• 0

#3 kroni

kroni
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 308 postów
  • GG:21701108
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 14 luty 2018 - 00:50

To nic nie daje. Czy to stałe 60fps czy 500fps błąd występuje. Bardzo dynamicznie akcje i nie tylko w CS:go.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dell, problem, monitor, csgo, u2515h, u2518d

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych