Skocz do zawartości

Jaka karta w zamian???


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Mandalorian,

Recommended Posts

Witam chciałbym wiedzieć jaka karta graficzna pasowała by zamiast tej którą aktualnie posiadam,

wcześniej mi wystarczała dopóki nie zacząłem grać w bardziej wymagające gry.
Dodam ,że nie znam modelu płyty głównej ponieważ komputer do którego potrzebuje nowej karty jest gotowcem od firmy lenovo.Z góry dziękuje.72883056543710617844.jpg

Link to post
Share on other sites

Zrob zdjecia nalepki na zasilaczu tego gotowca, zdjecie od wewnatrz, i uzyj jakiegos programu typu aida do odczytania parametrow. Jaki masz procesor, ile ramu. Napisz ile masz kasy na karte. Jaki masz monitor, jakie zlacza, w co chcesz grac.

Bez podstawowych informacji to wrozenie z fusow.

Link to post
Share on other sites

Zasilacz to fortron 280w, mogę go wymienić na jakiś wydajniejszy.Mam 4gb ram ale zamierzam dokupić jeszcze 4, procesor AMD APU A8-7600.Budżet jaki mogę przeznaczyć na kartę to około 700zł.

 

80258303523103857046.jpg23926224101029971630.jpg63204612052496634817.jpg

Dotychczas grałem tylko w LOLa i CSa, a tę gry nie są zbyt wymagające, teraz zacząłem grać w Fortnite która jest bardziej wymagająca od tych które wcześniej podałem.

Edytowane przez Legenda007
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

http://forum.benchmark.pl/forum-28/announcement-14-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-karty-graficzne/

Przeczytaj i uzupełnij informacje. Potem będzie można czegoś odpowiedniego poszukać.


Do tego procesora dobrym wyborem będzie gtx 1050ti którego spokojnie dostaniesz za <700zł. Jednak możliwe, że będziesz musiał wymienić zasilacz.

 

 

 

Mam 4gb ram ale zamierzam dokupić jeszcze 4

 

Koniecznie dokup to 4gb. Za pomocą programu CPU-Z zobacz jaką dokładnie masz kość, najlepiej kupić dokładnie taką samą, nawet używkę.

Edytowane przez Mandalorian
Link to post
Share on other sites

Osobiście sprzedałbym to za jakieś grosze i uskładał na wydajniejszy zestaw.Moim zdaniem szkoda kasy żeby pchać cokolwiek wydajniejszego do tego komputera.Jak włożysz lepszą kartę,to przydałby się też lepszy procesor,jak lepszy procek to i pamięci,zasilacz itd.W końcu i tak wyjdzie na to że złożysz nowy komputer.To tak jak byś wsadził silnik od Malucha-dla nie wiedzących o czym piszę bo i tacy mogą być chodzi o dawne "auto dla każdego polaka"- do na przykład Bugatti Veyron 16.4 Super Sport i odwrotnie.Ani to ani to już jeździć dobrze nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...