Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hm bede uzywal glownie do gier- CS. Co do muzyki to wszystkiego po trochu, glownie rap. 

 

W 668b boje sie troche problemu co mial kolega w tym temacie: http://forum.benchmark.pl/topic/256524-reklamacja-s%C5%82uchawek-superlux-w-alto/

 

Nie wiem czy w 668b wystepuje podobny problem co wyzej wymienionym modelu 

Edytowane przez hunter11
Link to post
Share on other sites

Jak się gnie ogonkiem to takie problemy występują... Wystarczy go usztywnić i przy odkładaniu słuchawek dbać, żeby ogonek był albo prosty, albo odpiąć kabel. 

Co do "b".. Podobno to Cezar zmarł na raka :D

Literki mają mało związanego ze słowami - oznaczają sobie słuchawki jak im się podoba. Akurat 681 evo mają więcej bassu niż 668b, a litery "b" nie posiadają ;)

 

Jak będziesz dbać to Ci się nie zepsuje. Jak już się zepsuje po roku, lub też 3 to po prostu wymień sobie kabel.

Link to post
Share on other sites

@mrcndu Oddawales na gwarancje w zwiazku z tym złączem wychodzacym z muszli czy cos innego ?

Ogólnie to szwankowało złącze 2 razy ale nie było urwane. Chodziło o to, że jak wsunąłem w kabel w ten wtyk w słuchawce do końca to słuchawki praktycznie nie grały, 0 basu, dźwięk ledwo słyszalny. Tak się działo jak kabel był podpięty poprawnie. A gdy wsunąłem kabel leciutko, tak że wisiał i małe poruszenie głową sprawiało że spadał na ziemię to wtedy słuchawki grały dobrze. No ale jak mówiłem nie można było wykonywać gwałtownych ruchów :)

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem 681 są zamknięte, bardziej izolują dźwięk z zewnątrz niż 668b, która są półzamknięte. Mam nadzieję, że tym razem uzyskałem poprawne informacje :D. Co wiem na pewno, 681 grały super póki się nie zepsuły :). Nie kupię już nigdy słuchawek za 20zł, to już jest uzależnienie :D. Mam tylko nadzieję, że 668b będą grały równie dobrze.

Edytowane przez mrcndu
Link to post
Share on other sites

 

Co do "b".. Podobno to Cezar zmarł na raka :DLiterki mają mało związanego ze słowami - oznaczają sobie słuchawki jak im się podoba. Akurat 681 evo mają więcej bassu niż 668b, a litery "b" nie posiadają ;)
Właśnie litery mają bardzo dużo wspólnego z charakterystyka. B oznacza cieplejsze z większą ilością każdego basu, a nie zimna v-kę podkreśloną na krańcach jak bez B. F oznacza jeszcze zimniejsze brzmienie z nastawieniem na detaliczną górę. Evo to inna grupa powstała właśnie na bazie brzmienia B z pociemnionym spektrum i jeszcze większą ilością basu.
Link to post
Share on other sites
Dwa razy oddawałem HD681 evo na gwarancję i za drugim razem otrzymałem informację, że ten model jest często reklamowany. Teraz dostanę zwrot kasy i biorę 668b. Podobno "b" oznacza lepszy bass więc do rapu chyba dobre :).
Mam je dwa lata i nic się z nimi nie dzieje

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Teraz ISK 580 lepsze niż każde Superluxy, z basem, świetną sceną, dobrymi średnimi. Są dużo wygodniejsze niż np. takie 681 także z wygodą jest bardzo dobrze. I przede wszystkim są tańsze

 

HD681 evo po około roku często psuje się pałąk lub ktoś jack wyrywa. Na gwarancji wymieniają z automatu na nowe

 

Ogółem teraz ISK > Superlux

 

Kiedyś Superlux zacny i w sumie teraz jest dobrym wyborem bo co dobre to takie zostaje, ale ISK teraz robi lepsze :)

Od ISK HP580, MDH8500, MDH9000 po HD9999

Link to post
Share on other sites

Właśnie litery mają bardzo dużo wspólnego z charakterystyka. B oznacza cieplejsze z większą ilością każdego basu, a nie zimna v-kę podkreśloną na krańcach jak bez B. F oznacza jeszcze zimniejsze brzmienie z nastawieniem na detaliczną górę. Evo to inna grupa powstała właśnie na bazie brzmienia B z pociemnionym spektrum i jeszcze większą ilością basu.

 

Idź z tymi bzdurami...  681b to nie ubassowione 681, tylko wyrównane. Są to najbardziej równe słuchawki z rodziny 681...

A co do evo.. Widziałem te słuchawki w chinach wcześniej jak 681 b, chyba, że to czysty przypadek. 

Jakie słowo przedstawia literka F? :)

 

Co do isków. Są to inne słuchawki niż 668b. Nie ma lepsze / gorsze. Mi się bardziej podobają iski, ale to tylko i wyłącznie zależy od upodobań względem dźwięku. Iski hp 580 to V'ka z mocno dociążonym dołem i nosową górą i cofniętym środkiem. HD 668b grają poprawniej. Co wybierzesz i tak będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Jestem szczęśliwym posiadaczem 668b, słuchawki są świetne. Czysty przestrzenny dźwięk, głęboki bass, naprawde wygodne; szczerze polecam. (integra  w PRIME X370-PRO)

 

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/sluchawki/superlux-hd668b/

O, ciekawe. 668b i wygoda w tym samym zdaniu. Jeszcze nie widziałem czegoś takiego :D Gdybyś jeszcze wrzucił link do jakiegoś sklepu to od razu podejrzewałbym że jesteś reklamiarzem :P Bo oryginalne pady 668b to jedne z najgorszych jakie dane mi było nosić na uszach. Są po prostu fatalne.

 

 

Około 3,5 roku używania, stało się to dopiero pół roku temu, ale nie zliczę ile razy mi spadły albo szarpałem kablem bo się wkręcił w kółko od fotela :D Moim zdaniem nie warto się zastanawiać tylko trzeba brać i korzystać, o kabel minimalnie zadbać i nie będzie żadnych problemów.

 

Kabel i tak jest do wymiany bo wydaje się gruby ale wewnątrz są żyłki miedzi niewiele grubsze od włosa tak jak w najtańszych słuchawach za kilkanaście złotych. Taki "chłyt marketingowy" :D Ja swoje rekablowałem przy pomocy kabla Canare Starquad z wtyczką Amphenol KS3PB-AU

 

jak by ci było za gorąco w uszy od eko skóry polecam :

 

http://pokazywarka.pl/skarpetkowy_mod/

Ja kilka lat to miałem. Były ok ale miałem grubsze skarpety i w lecie grzały w uszy. Ale 1,5 roku temu w końcu kupiłem pady, trochę drogie ale  z dobrej jakości miękkiej ekoskóry i są po prostu zawaliste.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5996074589

 

668b to ogólnie świetne słuchawki jeżeli chodzi jakość dźwięku. Jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości na rynku. Ale ich cena jest okupiona jakością użytych materiałów. U mnie grają z Fiio E10 od 6 lat i nie zamierzam zmieniać tego zestawu.

Edytowane przez doman18
Link to post
Share on other sites
Idź z tymi bzdurami... 681b to nie ubassowione 681, tylko wyrównane. Są to najbardziej równe słuchawki z rodziny 681...

A co do evo.. Widziałem te słuchawki w chinach wcześniej jak 681 b, chyba, że to czysty przypadek.

Jakie słowo przedstawia literka F? :)

 

Mam zarówno 681 jak i 681B (oprócz tego z superluxów 669)i nie powiedział bym, że to bzdury. Nie ubasowione tylko ocieplone co może się wydawać bardziej wyrównane, muzykalne niż zimne V podkreślone na głębokim basie i skrzących wysokich (choć nie do końca tak jest). B są też jakby mniej podatne na słabe źródło (np 669 źródło nie jest obojętne i o ile z axonem 7 z softem bez bezpiecznika grały przyjemnie to Galaxy S8 Plus je wykastrował) Ubasowione są Evo. Do bolesnej przesady.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Ale co te F oznacza? Tak jak mówisz - dobrze poprawiłeś - 681 b są delikatnie cieplejsze, ale nie "wydaje" nam się, że są bardziej wyrównane, tylko są bardziej wyrównane. Mają mniej bassu niż 681, ale więcej jak 681f. Zgadasz się czy nie? :D

Chodziło mi tylko o to, że literki są przypadkowe, a nawet jeśli znaczą, to "b" nie oznacza bass :) Wsio. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...