Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

iPhone 6s 16gb z naklejonym szkłem i pancernym etui

iPhone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 patykcom

patykcom
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 00:52

Witam, mam na sprzedaż telefon iPhone 6s 16 gb kupiony jako używany w maju 2017 niestety do telefonu mam tylko ładowarkę oraz paragon ze sklepu, Na telefonie widać kilka rys na pleckach ale myślę że i tak każdy będzie nosił go w etui na szkle po naklejeniu szkła również nie widać żadnych rys wszystko w 100% sprawne telefon nie zablokowany blokadą iCloud .Cena jaka mnie interesuje to 950 zł 

Link Allegro:http://allegro.pl/sh...item=7117843949

#2 davv1882

davv1882
  • Pasjonat

• 980 postów
  • GG:8141708
  • Miejscowość:Ruda Śląska

Napisano 06 styczeń 2018 - 02:51

Zastanawia mnie jedna rzecz. "Poprawnie działa touchid więc wyświetlacz jest orginalny". Od kiedy to przycisk jest wyznacznikiem oryginalności ekranu? Może czegoś nie wiem, ale opis jest bynajmniej dziwny i tu na forum i na allegro.. Podobnie jak "po naklejeniu szkła również nie widać rys". To jednak rysy sa. Głębokie? Widać je jak się używa telefonu?

Ja po prostu zwracam uwagę, bo dziwne to ogłoszenie ;)

#3 patykcom

patykcom
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 15:03

Zastanawia mnie jedna rzecz. "Poprawnie działa touchid więc wyświetlacz jest orginalny". Od kiedy to przycisk jest wyznacznikiem oryginalności ekranu? Może czegoś nie wiem, ale opis jest bynajmniej dziwny i tu na forum i na allegro.. Podobnie jak "po naklejeniu szkła również nie widać rys". To jednak rysy sa. Głębokie? Widać je jak się używa telefonu?

Ja po prostu zwracam uwagę, bo dziwne to ogłoszenie ;)

Więc ci odpowiadam, z tego co mi wiadomo przy wymianie samego wyświetlacza często były problemy z touchid a co do rys, nie raczej chodziło o to że są płytkie i widoczne pod światło a po naklejeniu szkła hartowanego nie widoczne

cena spada do 930

#4 davv1882

davv1882
  • Pasjonat

• 980 postów
  • GG:8141708
  • Miejscowość:Ruda Śląska

Napisano 06 styczeń 2018 - 15:29

To nie jest wiesz, żeby zrobić na złość
Bardziej chodzi o to, że dosyć dziwne to ogłoszenie i średnio zachęca do kupna ;)

#5 jakub1t

jakub1t
  • Maniak

• 2016 postów
  • 3DMark 06:?

Napisano 06 styczeń 2018 - 15:45

Przynajmniej nie pisze że ideał jak nówka , a potem rozczarowanie u kupującego . Dla mnie ogłoszenie całkiem ok 

SilentiumPC Gladius m20 Gigabyte h55m-s2h Xeon X3440 3.8 1.184V 4R/8W AC freezer 33, micron 2x4gb ddr3 1333/1600mhz. MSI GTX770 gaming , Kingston V300 120gb , WD GREEN 1TB , Pentagram 620w , HP x23LED , Sony str-db780 , Mordaunt-Short 912 , Sub STX 190A ,  Brainwavz  HM5 .

#6 patykcom

patykcom
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 18:54

To nie jest wiesz, żeby zrobić na złość
Bardziej chodzi o to, że dosyć dziwne to ogłoszenie i średnio zachęca do kupna ;)

domyślam się że to nie jest na złość poprostu nie umiem pisać opisów, poza tym nie chce nikomu wmawiać że telefon jest jak nówka bo nie jest, ma pare rys ale stan i tak jest dobry 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iPhone

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych