Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wycena procesora i płyty głównej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sooliga

Sooliga
  • Amator

• 27 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 14:51

Cześć, mam chciałbym sprzedać płytę główną Asrock H110M-HDS oraz procesor i5 6600
Problem polega na tym, że nie mam do nich pudełek, ani gwarancji. Jedyne co mogę zaoferować to gwarancja rozruchowa :( Używałem ich około 1.5 roku, temperatury nigdy nie skakały, wszystko grało. Ile mogę zawołać za taki sprzęt?

#2 Bartlej

Bartlej
  • Amator

• 45 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 06:43

To zależy od tego czy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, czy też nie oraz gdzie chcesz to sprzedać, na Alledrogo/OLX/Tutaj.

Na allegro wisi 5 sztuk z gwarancją z katowice gaming house, za 600 zł. Więc całkiem fajna oferta. W tym okresie musiał byś wołać 550 za procka. Albo poczekaj aż te 5 sztuk zniknie, bo reszta jest wyśrubowana i dostaniesz z 600+

Co do mobo, to gorzej, bo po 1 to najniższa półka, a po 2 nadal są w sprzedaży. Nową można dostać za 180-190 zł. Więc myślę, że za 130 możesz pogonić, chociaż nie wiem czy ktoś będzie chciał oszczędzić 60 zł dla 2 letniej gwarancji i nowej płyty.

Reasumując, dwa warianty, na szybko 550 + 100 = 650, a jak Ci się nie śpieszy to możesz kombinować i wyrwać 600/650 za CPU i 140 za mobo ? Więc razem uśredniając koło 760, 110 więcej.

Pozdro :)

#3 Sooliga

Sooliga
  • Autor tematu
  • Amator

• 27 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 14:37

@Bartlej uwzględniając brak pudeł? Dzięki, pozdrawiam :)

#4 Bartlej

Bartlej
  • Amator

• 45 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 23:43

A ktoś na to zwraca uwagę :) ? Blister do procka masz ? Pudło zastępcze do mobo, i tyle. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych