Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam oto mój sprzęt:

Gpu: gtx 1050 ti 4gb

Cpu: i5 6400

System: windows 10 home

Zasilacz: Thermaltake 530w

8 gb ram ddr4 2400mhz

dysk hdd 1tb

Sprzęt nowy dopiero kupiony

 

Moim problemem w GTA 5 jest wolne ładowanie się tekstur typu krzaki, trawa pojawiają się dopiero jak jest pare metrów od nich to jest normalne czy coś jest nie tak ? A kolejnym problemem z tą grą są spadki fps tylko podczasz szybszej jazdy autem fps potrafią spaść do 30 fps i bardzo mnie to irytuje dodam że gram na ustawieniach wysoko/średnich full hd i na takim sprzęcie chyba czegoś takiego nie powinno być.Temperatury są w normie nie przekraczają 70 stopni.

 

​W csie natomiast mam mikroprzycięcia lag trwa 1s może nawet mniej, podczas tego fpsy nie spadają trzymają się cały czas w okolicach 200. W innych grach takie coś się nie pojawia. Nie mam w ogóle pojęcia dlaczego te problemy występują proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Hmm ja ostatnio mialem problemy z moim ssd i wgranie nowego oprogramowania pomoglo tez mialem scinki bez spadku fps i aktualizacja pomogla, ale z tego co widze nie masz ssd byc moze nowa aktualizacja windy w sprawie odkrytej luki powoduje takie spadki wydajnosci w procesorowych momentach.sprawdz uzycie procesora.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...