Skocz do zawartości

win 10 jak wyłaczyć aktualizację


Recommended Posts

Witam,

 

Panowie poratujcie mnie dobrą radą jak skutecznie wyłączyć aktualizację w win10 Home.

Amerykusy na mnie wymuszają aktualizację kiedy mam 3 bardzo dobre powody, aby ich nie robić.  

 

- Nie mam miejsca na dysku bo windows zagospodarował sobie wszystko co mógł, byle mi wcisnąć kolejną łatkę.

- Wisi nad moją głową ściągnięcie łatki intela co by mi wydajność komputera spadła nie bardzo mi się widzi to robić. 

- No i po trzecie Lubię go takiego jakim jest nie wszystkie ich nowości mi przypadają do gustu więc po co mam coś zmieniać jak mi się podoba.

 

N6R5YG7.jpg

Wiem, że to win10 home, no ale chyba jest jakiś sposób, po przez usługi działało do jakiegoś czasu teraz nie działa i windows update włącza się co jakiś czas i zabiera mi nawet ostatnie mb wolnej przestrzeni na dysku... 

Link to post
Share on other sites

Może pora wyczyścić dysk? Albo dokupić :P Naprawdę mnie ciekawi na co wykorzystałeś tyle przestrzeni :D

Nie polecałbym wyłączenia aktualizacji, sporo się słyszy o atakach przeprowadzanych na starsze wersje systemu.

BTW. Jaką wersję systemu masz?

Edytowane przez Flaorath
Link to post
Share on other sites

nie ja go zapchałem tylko windows update mi zabrał z du*y 15gb miejsca bo tyle jeszcze pare dni temu było. 

Co do systemu to 64 bity ale to raczej nie ma znaczenia...

 

Jedynym sensownym wyjściem jak dla mnie to jest zmiana na win7  :D System jest czyściutki jak łza jest na nim jedynie bf1 + system no i było parę gb wolnego póki M$ się nie obudził i ich nie zabrał

Link to post
Share on other sites

nie ja go zapchałem tylko windows update mi zabrał z du*y 15gb miejsca bo tyle jeszcze pare dni temu było. 

Co do systemu to 64 bity ale to raczej nie ma znaczenia...

 

Jedynym sensownym wyjściem jak dla mnie to jest zmiana na win7  :D System jest czyściutki jak łza jest na nim jedynie bf1 + system no i było parę gb wolnego póki M$ się nie obudził i ich nie zabrał

Dysk C: > właściwości > oczyszczanie dysku > wyczyść pliki systemowe

Instalacja tak dużych gier na partycji circa 100GB to głupota :P

Windows - około 20GB

BF1 - przynajmniej u mnie 72GB

92GB zajete przez system i grę, reszta do wyczyszczenia :)

Edytowane przez Flaorath
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...