Skocz do zawartości

Kart graficzn 4 GB nową lub używaną


Recommended Posts

 

 

Jakie info podać

 

Wystarczyło kliknąć w link "Jak poprosić o pomoc w dziale "Karty graficzne"" albo przynajmniej przeczytać notkę która się pokazuje podczas próby dodania tematu...

http://forum.benchmark.pl/forum-28/announcement-14-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-karty-graficzne/  

 

Popraw co masz poprawić i wtedy będzie można w jakikolwiek sposób się wypowiedzieć w twoim temacie.

Link to post
Share on other sites

Nie można szukać pomocy tam gdzie jej niema z braku fachowców.

 

Po czym to poznać

 

W chwili obecnej post odwiedziło 140 użytkowników i nikt nie pomógł nic wniosek nikt nie używa kompa ani niewiele co to GTX lub Radek.

 

Uzasadnienie drugie ile to 2+2 prawie każdy odpowie

Ile to jest 2+2*2 kto odpowie poprawnie prawie nikt.

Link to post
Share on other sites

Skąd mamy wiedzieć jaki masz zasilacz, procesora ect? Masz jakiś slaby zasilacz to proponowanie ci gtx 1070 będzie bez sensu. Nie podałeś nawet budżetu. przecież nikt na tym forum nie jest wróżką!

 

 

Więc poszukujesz karty 4g, tylko pytanie czy nie wystarczy ci 2gb np.

https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne-12/,,,,,,,,,,8143O1163157/1/

 

A jak bardzo chcesz 4gb to polecam tą:

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-rx-560-oc-4gb-gddr5-128-bit-dvi-d-hdmi-dp-box-gv-rx560oc-4gd-1623607/

Link to post
Share on other sites

Jak na razie wygląda jakby czytanie było dla ciebie problemem . Po cholerę tu piszesz, i co idziesz do sklepu komputerowego " chcę kartę z 4 gb ramu "  Sprzedawca - " do jakiego zestawu ,budżet i zastosowanie " Ty - "Jest Pan tępy idę stąd" ...  :rotfl:

Edytowane przez macf2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
przez żucanie kłud jak w polskich użedach za kumuny pomocy brak bo jeszcze nie wytrzezwieli 

 

Chcesz rady - to sam nie rzucaj nam kłód, tylko napisz, jaki masz sprzęt - tak jak koledzy już o tym wspomnieli, nikt tu nie jest wróżką. Jak napiszesz co masz plus budżet - wtedy coś Ci się doradzi. 

Edytowane przez rebus
Link to post
Share on other sites

Co do kompa mam i niemam obecnego setapu od 3 lat 

 

Kompa chciałbym po elemecie modernizować 

 

zasilacz 400W  jest chodzi jak trzeba bedzie to trzeba bedzie albo z dnia na dzień 

 

procek  P2 X2 555 3,2  dwu rdzeniowy powinien mieć 4 rdzenie i podobno niema bo płyta lipa M4n68t 

 

ram 4 giga 

 

najważniejsze elementy do wymiany 

 

grafa 

 

procek płyta 

 

grafa bo gra nie ruszy 

 

procek mozna by było wymienić na mocniejszy do uruchomienia na tej płycie 

 

kwota na kartę to 500 zł bo jutro i tak bedzie stare jaki jest sens w gonieniu marchewki na 90 FPS jeżeli 30 wystarczy a nie bo 60 fps to powiedzmy 40 

 

Co ważniejsze na dlużej przy dobrym wsparciu sterowników szybka karta czy duża pamieć karty.   

Link to post
Share on other sites

Do Phenom II x2 555 nie masz co szukać grafiki z 4GB VRam. Już lepiej napisz jaki masz procesor docelowy (jaki byś chciał kupić).

 

Karty z 4GB ram zaczął bym rozpatrywać od gtx 960 4 GB z używanych (ale za 500 musiałbyś ustrzelić okazję). Z nowych zaś Radeon RX 460/560.

 

Co zaś się tyczy pytania "szybka karta czy VRam": moim zdaniem w mocnej karcie, jeżeli zabraknie Ci pamięci, zawsze możesz obniżyć poziom detali w grze czy rozdzielczość i nagle się okazuje, że jest moc (stąd np takie wysokie ceny używanych gtx 970).

 

Jeżeli mógłbym Ci coś poradzić od siebie, to postaraj się pisać odrobinę bardziej konkretnie. Musiałem czytać kilka razy Twoje posty żeby zrozumieć (mam nadzieję ;) ) o co Ci chodzi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Witam dziękuje za pojedyńczego fachowca

 

co do reszty:

 

to nabijanie postów bo jak ktoś niewie lub niechce pomoc to niech sie nie żali  

 

co do beki nie rozumiem wydatku kilku tysiecy za samą karte do próżnego grania i chwalenia sie FPS i testami. Co do braku beki jaka pomoc taki mój zakup. 

 

Co do karty wolał bym 4 giga raczej nowa  okolice 500 zł co wybrać czy da sie bios podmienić lub coś innego zakombinować 

 

Co do procesora to  Phenom II x2 555 ktory mam  ma 2 rdzenie po 3,2 GHz 

 

Najmocniejszy jaki znalazłem Phenom to  Phenom II X6 1100T BE 3.3GHz AM3 

 

w tym linku https://www.asus.com/pl/Motherboards/M4N68T/HelpDesk_CPU/ najmocniejszy procesor obsługiwany przez tą płyte która mam to  Phenom IIX6 1090T(HDT90ZFBK6DGR),3.2GHz,125W,rev.E0,SocketAM3,6-Core

tylko że mojego procka niema na liście a chodzi 

Co do ceny za procesor od 300 do 500 zł pytanie czy warto brać używke pytanie czy na gwaracji jeszcze 

 

Ceny  Phenom IIX6 1090T 3.2GHz używka 300 nowy 500 

 

 Phenom II X6 1100T BE 3.3GHz    uzywka 500 nowy 900 

 

i co tu wybrać  

 

 

Link to post
Share on other sites

Matkoboskaczenstochoska, rozmowa jak z du**ą w nocy    :sciana:

 

Nikt się nie pyta ile części chcesz wymienić tylko jaki masz na to budżet, można mieć 1500zł i wymienić 2 rzeczy jak i 600 i wymienić 3.

 

Hd7870 będzie dużo za mocnym, odpowiednikiem 1030 jest 7790 i rx550.

Edytowane przez katystopej
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...