Skocz do zawartości

Kupno i7-8700K I skalpowanie


Recommended Posts

poza tym nie ufałbym VBT,  PatrykT poprawiał po gościu te jego "piękne" delidy. Nie dość, że cena z du.y to jeszcze daję u siebie ciut gorszy metal. Grizzly jwydajnościowo jest lepszy od clp/clu

 

 

A to ciekawe, szczególnie, ze udzielam rocznej gwarancji na usługę skalpowania, pokrywam koszt transportu w razie reklamacji. Rozumiem, że wolał zapłacić dodatkowo osobie trzeciej niż przesłać do reklamacji? :)  Ciekawe i lekko nie ekonomiczne. Jakieś dowody możesz podać? Chętnie się z nimi zapoznam.

 

Ciut gorszy metal? Coolaboratory Liquid Ultra uważasz za gorszy? Nie jest gorszy od Grizzly a w niektórych przypadkach jest lepszy. Poza tym, jeśli ktoś ma konkretnie takie życzenie, to dostaje Conductonauta bez problemu.

Swoją drogą lepiej bym wyszedł kładąc Grizzly C. bo jest tańszy a jednak kładę droższy metal.

 

Cena skalpu? Cóż, płacę podatki i VAT, wystawiam faktury vatowskie, więc biorąc pod uwagę to oraz odpowiedzialność za cpu o której poniżej, jest taka a nie inna. 

 

Rozumiem, że robisz mi koło d*** w ten sposób, ale chyba powinieneś się zastanowić nim kogoś zaczniesz bezpodstawnie oczerniać.

 

Poza tym ja biorę na siebie odpowiedzialność za procesor który jest u mnie  i jeśli coś się stanie podczas delidu to Klient otrzymuje całkowicie nową sztukę. To tak a propos innego posta. Inni biorą? z tego co mi Klienci mówili to jedynie ja tak robię, ale może jestem w błędzie , to mnie popraw. 

 

pozdrawiam

VBT

Edytowane przez VBT_PC
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...