Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z kartą graficzną

karta graficzna radeon problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Aranego

Aranego
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 09:57

Od pewnego czasu mam pewien problem, na pasku startu po sprawdzeniu co mam włączone, wyskakuje mi że mam włączone 9 aplikacji karty graficznej, co bardzo spowalnia pracę komputera, próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne karty graficznej jednak to nie pomogło, i nie mam pojecia co mógłbym zrobić. Może mieliście taki problem, jak tak to jak go rozwiązaliście? Posiadam Radeon R7 200

• 0

#2 MESSER

MESSER
  • Nałogowiec

• 1687 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 10:52

Witam nowego użytkownika forum.

Na początku mam pytanie ta karta jest w laptopie, czy komputerze stacjonarnym, w laptopach i w tych tańszych są montowane wolniejsze dyski, każdy dodatkowy proces wpływa na szybkość reakcji systemu, i tu jest remedium w postaci dysku SSD.

Co do samej karty od lat mam  karty ATI/AMD zazwyczaj zainstalowane miałem sterowniki, ATI Tool /MSI Afterburner ewentualnie Sapphire Trixx, i to wystarczyło do monitorowania pracy O.C. karty graficznej.

Można po blokować w opcjach programu CCLeaner niechciane procesy, ale trzeba wiedzieć co się wyłącza, by czegoś ważnego do normalnego działania systemu nie zablokować.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta graficzna, radeon, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych