Skocz do zawartości

[Czy istnieje] Ukryty program wyłączający komputer po pewnym czasie działania


Recommended Posts

Witam. Poszukuję programu (choć wątpię że istnieje takowy ;p) który będzie wyłączał komputer po pewnym czasie od uruchomienia,  3-4h. Musi on sie samoistnie włączać oraz dobrze by było aby był w miarę ukryty, lub aby mógł nim zarządzać tylko administrator. Chodzi o to aby braciak nie grał nadmiernie w gry ponieważ spędza ok 6h dziennie, a rodzice nie umieją sobie inaczej z nim poradzic xD i mi karzą taki programik załatwic, kiedy ja programistą nie jestem  :rotfl:

Z góry dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Witaj. Ja używam konta microsoft i mam tam dodane konto dziecka. Mam prawa admina. Ustalam treści jakie może syn oglądać a także ile godzin w każdym dniu tygodnia i przedazale czasowym może korzystać z kompa. Np 3 godz od 8.00 do 18.00 Po czasie sam się wyłącza

Ponadto przychodzą mi raporty gdzie buszował w necie :-) Jak chce przedłużyć czas to wysyła mi prośbę. 15 min przed końcem otrzymuje ostrzeżenie że kończy się czas.Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dinokajman
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@up - zgadzam się z Tobą całkowicie ,tylko zrobić to w praktyce jest bardzo trudne. Nie inwigilacje i szpiegowanie a ograniczenie czasu i praca nad namawianiem,przekonywaniem do sportu (amatorskiego). Jestem tu w tym gronie chyba najstarszy i mogę powiedzieć,że po prostu takie czasy. Ja tego nie miałem,jeden telewizor w domu z dwoma programami,więc się tłukło w piłę i śmigało na łyżwach. Łatwiej było rodzicom mnie od telewizora odgonić bo i programów na mój wiek,było niewiele...:)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@up - zgadzam się z Tobą całkowicie ,tylko zrobić to w praktyce jest bardzo trudne. Nie inwigilacje i szpiegowanie a ograniczenie czasu i praca nad namawianiem,przekonywaniem do sportu (amatorskiego). Jestem tu w tym gronie chyba najstarszy i mogę powiedzieć,że po prostu takie czasy. Ja tego nie miałem,jeden telewizor w domu z dwoma programami,więc się tłukło w piłę i śmigało na łyżwach. Łatwiej było rodzicom mnie od telewizora odgonić bo i programów na mój wiek,było niewiele... :)

Tłuczenie w piłę, łyżwy czy inne kapsle XD to ani trochę nie jest atrakcyjne dla młodego pokolenia szczególnie, że nie znajdzie nikogo chętnego do zabawy w gronie swoich obecnych znajomych. Zresztą sport nie może być zbyt amatorski, bo taki nie daje żadnej długotrwałej satysfakcji.

Dlatego polecam sekcje sportowe: piłka nożna, wioślarstwo, szachy, lekkoatletyka, pływanie. Zdrowie, towarzystwo, rywalizacja, rozwój- u name it. Poza tym po pracy/treningu CS też jest fajniejszy ;-)

Skoro ma aż tyle czasu to znaczy, że szkołę ma też do du*y ale to norma. Moja też była porażką i jedyne co z niej wyniosłem to frustrację i depresję.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Może jakieś kółko informatyczne, skoro tak bardzo lubi komputery? :P

Jako, że wiele z gier polega w uproszczeniu na rozwiązywaniu problemów, to można założyć, że by go to interesowało, lecz...

 

Z doświadczenia wiem, że granie i różnego rodzaju praca przy komputerze słabo idą w parze. 

Będąc typem człowieka, który słysząc o melanżu ma pierwsze skojarzenie z drogocenną przyprawą z planety Arrakis czasem żałuję, że nie rozwinąłem się w innym kierunku, bo czas wolny i tak spędzam przy kompie/książkach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...