Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam pytanie. Jakie gry byście mi polecili na słaby pc. Interesują mnie gry wyścigowe  jak i również strzelanki lub jakieś gry przygodowe z ciekawą fabułą. Moje podzespoły to:

Procesor AMD A8-Series A8-3850 2.9 GHz

Karta graficzna AMD Radeon HD 6550D z 512 MB pamięci wideo

8 GB pamięci RAM

Windows 10 Pro wersja 1709

Czekam na wasze propozycje. 

 

Link to post
Share on other sites

przechodziłem niedawno Batmana Arkham Asylum na 9600gt 512mb, powinno też ci spokojnie ruszyć, a gra fajna jak nie grałeś

Z przygodowych (rpg) polecam Risen (jedynkę), Morrowinda z dodatkami, sagę Syberia (1 i 2 powinny bez problemów chodzić, nie wiem jak 3 część)

 

nie wiem , czy poszedłby ci Dishonored jedynka, też super gra (można się skradać, mozna przechodzić na urra, różne ścieżki wyboru, polecam)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

na mix low / med powinien mieć te 30 kl/s, ale nie obiecuję ;)

chociaż cofam, ciężko będzie ;)

 

weź sobie jakiegoś gts-a 450 albo hd5770 1 gb za 100 zł i takie gry ogarniesz :)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

nie wiem czy grałeś w Wolfensteina z 2009r, poźniejsze nowsze częsci juz co prawda maja wieksze wymagania, ale ten powinien spokojnie ci pójść (new order może na niskich też)

z gier akcji polecam Batmana Arkham Asylum (też z 2009r) świetna gra

Link to post
Share on other sites

Battlefield 3 przeszedłem na właśnie 5770/6770 o ogarniał pełne detale w rozdzielczości HD. Proca miałem Athlona 2 x3 albo Semprona już nie pamiętam.

Możesz też podkręcić swoją zintegrowana kartę graficzną łatwo o ponad 50 procent. Co da jej niezłego kopa.https://m.pclab.pl/art44600-18.html

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...