Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet:  150zł 


§  Jakiej myszki obecnie używasz:  Razer DeathAdder 1800dpi (ten stary) 


§  Jaką masz obecnie podkładkę:  biurko :D 


§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  1800 


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  wychodzi mi 6cm w BFBC2 przy czułości windows: 7/11, DeathAdder Driver 10/10 i domyślnej w grze (0.50) 


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):  RTS: AoE III, CoH2 | FPS: BFBC2 


§  Ile przycisków używasz w myszce:  5 


§  Chwyt:  claw grip / palm grip 


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+3+1 


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:  rolka się zepsuła 


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): NIE MOŻE być tak jak w Natec GX57, że mały palec i serdeczny trą mi po biurku, tragedia


 


Poszukuję myszki, która będzie następczynią mojego DeathAddera. Nie jestem pr0 graczem, także nie potrzebuję jakiegoś kombajnu, lecz sprawnej, wygodnej, dobrze działającej mychy. Tyle http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/wink.gif


Edytowane przez 4imb0t
Link to post
Share on other sites

Faktycznie, jak teraz przyjrzałem się bliżej ofertom na allegro w tej cenie, to są podejrzane.

W takim razie już z czystej ciekawości - czy któraś z nich byłaby dobrym wyborem? Gdzieś obiło mi się o uszy o regresie w stosunku do pierwszego DeathAddera, ale czy jest aż tak źle?

Edytowane przez 4imb0t
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...