Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Windows 7 z pirata do oryginału.

windows 7 windows pirat pirat windows 7 pirat win 7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skeko

Skeko
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 14:27

Cześć, od dłuższego czasu mój Windows 7 jest piratem. Postanowiłem, że kupię kod do oryginalnej 64 bitowej wersji Windowsa 7 Professional.

Nie zabardzo się znam na komputerach więc tu jest moje pytanie do was:

W jaki sposób mogę aktywować ten kod, żeby z pirata zrobić oryginał?

Pirat to: Windows 7 Professional.

• 0

#2 marko.s

marko.s
  • Gaduła

• 293 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 15:15

Prawy klik myszki na KOMPUTER w menu START - zmień klucz produktu - wpisz i aktywuj.

• 0

Napisano z kuchni przy użyciu Acera V5 131.

#3 Skeko

Skeko
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:43

Nie mam takiej opcji do wybrania. :(

• 0

#4 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10481 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 23 grudzień 2017 - 21:58

To zadzwoń do nich...

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#5 Szarik

Szarik
  • Miłośnik kiełbasy podwawelskiej

• 2013 postów
  • Miejscowość:Fabryka Samochodów Osobowych Warszawa Żerań

Napisano 24 grudzień 2017 - 08:21

Wchodzisz w "panel sterowania" następnie ikonka "system" dalej na samym dole w "aktywacji systemu" prawym rogu "zmień klucz produktu"

• 0

Spoiler

#6 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 3928 postów

Napisano 24 grudzień 2017 - 11:46

Nie ma takie opcji bo system jest aktywowany. Pirackie systemy często od razy są aktywowane. Teraz, żeby usunąć aktywację trzeba użyć wiersza poleceń(jako administrator) i wpisać slmgr.vbs – upk ta opcja czyści wszystkie klucze aktywacyjne. Potem trzeba uruchomić pc ponownie. Po załadowaniu systemu opcja aktywacji systemu znowu powinna być aktywna. 

• 1

#7 rebus

rebus
  • Entuzjasta

• 619 postów
  • Miejscowość:Mińsk Mazowiecki

Napisano 24 grudzień 2017 - 15:02

Postanowiłem, że kupię kod do oryginalnej 64 bitowej wersji Windowsa 7 Professional

Nie lepiej od razu przesiąść się na Windows 10? I tak w najbliższej perspektywie trzeba będzie na niego przejść. Jeśli kupisz oryginalnego Windowsa 7 - to chyba nadal przy instalowaniu Windows 10 klucz od Windowsa 7 jest przyjmowany przy aktywacji.  

Użytkownik rebus edytował ten post 24 grudzień 2017 - 15:02

• 0

ASUS Z170 Pro Gaming; i7-6700K; Scythe Grand Kama Cross 3; DDR4 HyperX Fury 32 GB 2666MHz; MSI GeForce GTX 1070 GAMING X; Asus Xonar DX; Dell S2716DG; be quiet! 600W Pure Power 9; SSD GOODRAM Iridium PRO 240 GB; Toshiba P300 3 TB; WD Red 2 TB (WD20EFRX); Lian Li PC-V33A; Windows 10 Home 64 bit

#8 Skeko

Skeko
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 25 grudzień 2017 - 13:28

Nie lepiej od razu przesiąść się na Windows 10? I tak w najbliższej perspektywie trzeba będzie na niego przejść. Jeśli kupisz oryginalnego Windowsa 7 - to chyba nadal przy instalowaniu Windows 10 klucz od Windowsa 7 jest przyjmowany przy aktywacji.  

Nawet jeśli bym kupił 10 to dalej nie wiem jak go aktywować :D

• 0

#9 rebus

rebus
  • Entuzjasta

• 619 postów
  • Miejscowość:Mińsk Mazowiecki

Napisano 25 grudzień 2017 - 14:17

Nawet jeśli bym kupił 10 to dalej nie wiem jak go aktywować

Na Youtube znajdziesz mnóstwo filmików, jak zainstalować Windows 10 z wykorzystaniem narzędzia Media Creation Tool, np. tutaj:

Na tym filmiku kolega instaluje angielską wersję Windows 10, tym się nie przejmuj, jak ściągniesz narzędzie Media Creation Tool ze strony Microsoftu:

https://www.microsof...nload/windows10

- będziesz miał wszystko po polsku. Pendrive (minimum 4 GB) formatujesz jako FAT 32. Po pobraniu tego narzędzia, wkładasz pendrive'a do USB komputera, uruchamiasz Media Creation Tool, które tworzy Ci bootowalnego pendrive'a z obrazem Windows 10. Dalej postępujesz jak na filmiku.

Sama instalacja Windows 10 trwa może góra 15 minut, klucz możesz wpisać na początku instalacji - albo później aktywować Windows 10, po instalacji. Na ww. filmiku kolega wybrał opcję niestandardową instalacji - dzięki temu możesz usunąć partycje na swoim dysku, utworzyć jedną i ją sformatować. Potem instalacja samego Windows to właśnie góra 15 minut.

Plusem instalacji Windows 10 z tak przygotowanego pendrive'a jest to, że masz najświeższą wersję Windows 10. Jak kupisz legalnego Windowsa 10 na pendrive - będziesz miał na nim raczej na pewno jakąś starszą wersję, później musiałbyś i tak ją aktualizować. Oczywiście możesz zainstalować Windows 10 z kupionego z nim pendrive, ale tak jak piszę - pewnie będzie na nim jakaś starsza wersja, którą i tak trzeba potem aktualizować.

Po instalacji Windows 10 trzeba też zainstalować sterowniki płyty głównej, karty graficznej itp.

Jeśli miałbyś problemy z instalacją - zawsze możesz pytać co i jak dalej.

Użytkownik rebus edytował ten post 25 grudzień 2017 - 14:24

• 0

ASUS Z170 Pro Gaming; i7-6700K; Scythe Grand Kama Cross 3; DDR4 HyperX Fury 32 GB 2666MHz; MSI GeForce GTX 1070 GAMING X; Asus Xonar DX; Dell S2716DG; be quiet! 600W Pure Power 9; SSD GOODRAM Iridium PRO 240 GB; Toshiba P300 3 TB; WD Red 2 TB (WD20EFRX); Lian Li PC-V33A; Windows 10 Home 64 bit

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows 7, windows pirat, pirat, windows 7 pirat, win 7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych