Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z instalacją SSD M.2 Plextor nvme

ssd plextor m.2 nvme

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 patryk2302

patryk2302
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 13:55

Witam wszystkich

Dzisiaj przyszedł do mnie tak długo wyczekiwany dysk ssd nvme, dokładnie jest to Plextor PX-256M8PeGN. Mam laptopa Lenovo y700-15isk, mój problem polega na tym, że włożyłem dysk do gniazda i po uruchomieniu komputera pojawia się taki komunikat https://www.fotosik....50d9bdd55870870 po czym komputer się restartuje i tak w kółko. Pierwszy raz mam do czynienia z dyskiem ssd więc może coś źle robię, proszę o pomoc bo już skończyły mi się pomysły.

• 0

#2 kokosnh

kokosnh
  • Maniak

• 10798 postów
  • 3DMark 06:24404

Napisano 22 grudzień 2017 - 20:15

Ale zrobiłeś cokolwiek prócz wpięcia dysku ? 
Zobacz na kolejkę bootowania. 

• 0

Spoiler

#3 patryk2302

patryk2302
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 20:54

Właśnie problem w tym, że jak dysk jest wpięty to nie mogę włączyć biosu w ogóle, pojawia się tylko logo lenovo i od razu ten komunikat  :(

• 0

#4 kokosnh

kokosnh
  • Maniak

• 10798 postów
  • 3DMark 06:24404

Napisano 22 grudzień 2017 - 22:15

nie masz opcji wyboru medium bootowania ? u mnie to F8 jest, u ciebie pewnie inaczej. 

wyjmij dysk, włącz lapka, wejdź w uefi i wyłącz fastboot, zapisz zresetuj, wyłącz, spróbuj włożyć dysk M.2 i patrz co się dzieje. 

W uefi masz bootowanie uefi, czy legacy ? spróbuj to też zmienić. 

szczerze, jest to dość dziwne zachowanie, sam się z nim jeszcze nie spotkałem... 

ale stawiam na problem z kolejką, ale nie mam pojęcia czemu wtedy byś w bios nie mógł wejść. 

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ssd, plextor, m.2, nvme

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych