Skocz do zawartości

I5 4460 Jak bezpiecznie spakować do wysyłki ?


Recommended Posts

Witam , sprzedałem procesor i teraz mam pytanie jak go spakować by nie uszkodzić go podczas owijania czymś ? Posiadam oryginalne pudełko ale nie mam plastiku w który się procesor zamykało . Czy wystarczy w chusteczkę złożoną na pół i okleić taśmą po bokach czy jest inny sposób ? 

Edytowane przez tabask021
Link to post
Share on other sites

Chusteczkę,jakąś piankę czy cokolwiek... nie ma wystających pinów na cpu, także nic wielkiego nie może się stać. Spróbuj jakoś unieruchomić procesor żeby zbytnio nie latał po pudełku i to w sumie tyle.

Edytowane przez Elan.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gdybym znalazł tylko fotkę jak wysłałem swoją i5 4570 pocztą ;p -> paczka miała 15cm wysokości, a podstawa 10x10 cm.. w środku procek, w plastiku od intela, i opatulony 5cm gąbki z każdej strony :D oczywiście przed wysyłką testy czy wszystko okej + screeny i fotki :)

Edytowane przez ramzesx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja zawsze owijam w tę gąbkę/piankę, co są nią wyściełane opakowania na płyty główne, potem taśma, wszystko w folię bąbelkową i do pudełka. Nie ma bata, żeby się uszkodziło w transporcie.

 

Ale ostatnio dostałam i7-870 luzem torebce elektrostatycznej i zwykłej kopercie i też przeżył podróż, ewidentnie procki to wytrzymałe bestie.

Edytowane przez iamnotreal
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...