Skocz do zawartości

~1300zł, nowy z dobrego źródła.


Recommended Posts

Cześć :) Szukam porady w sprawie telefonu. Budżet jest wymieniony w temacie, jest to mniej więcej 1200-1300zł, na pewno nie jestem w stanie wydać więcej niż 1500zł, a chętnie wydam mniej. Interesują mnie tylko i wyłącznie nowe telefony z tylko i wyłącznie dobrych sklepów, najlepiej stacjonarnych. Mam już dosyć przygód z 'gwarancją' w małych komisach, a złodzieje i oszuści z olx już kompletnie odpadają - nigdy nic tam więcej nie kupię, chyba mam nieszczęście do kanciarzy. Ale wystarczy spojrzeć na pisownię i ortografię wystawiających ogłoszenia, nie może z tego wyniknać nic dobrego, także trochę to ja byłem frajerem :D Zamawianie z Chin też odpada. Jakby udało się Wam propozycje potwierdzać linkami albo informacjami gdzie i w jakiej cenie kupić, byłym bardzo wdzięczny.

 

Ok, co do moich wymagań, to nie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem, użytkuję telefony dosyć standardowo. A co do samych wymagań:

-Dobry aparat główny (aparat do selfie jest mi obojętny, może być słaby...na filmach też mi bardzo nie zależy)

-Nienajgorszy muzycznie

-Telefon przynajmniej powinien dostawać poprawki bezpieczeństwa

-OS obojętny - zarówno Windows, Android jak i iOS spełnią moje wymagania.

-Bateria trzymająca jeden dzień. Tyle wystarczy

-Rozmiar - Myślę, że nie więcej niż 5.5 cala

 

Telefonu używam do wszystkiego po trochu: robię zdjęcia, oglądam filmy, słucham muzyki, korzystam z komunikatorów. Myślę, że w tej kwocie da się znaleźć coś fajnego? Nie jest mi potrzebna nie wiadomo jaka wydajność, bo raczej nie gram w gry, nie używam VR i tak dalej. A co do np. aparatu, to sądząc po porównaniach na np. youtube to  średniaki tylko delikatnie odstają flagowcom?

 

Co do systemów, to po wstępnym przetrząsaniu ofert wydało mi się, że z Windowsem już nikt raczej telefonów nie sprzedaje, i nic z iOS w tej cenie nie da rady kupić? (Zawsze podobały mi się ajfony).

 

Do tej pory korzystałem z Lumii 930. W sumie sprawuje się dobrze, choć telefon nie pierwszej młodości.

 

Z góry dziękuję Wam za pomoc! :)

Edytowane przez szoqu93
Link to post
Share on other sites

Czytając Twój post, od razu w głowie zapaliło mi się, że potrzebujesz Moto G5 Plus :D

Spełnia Twoje wszystkie wymagania, pozwoli zaoszczędzić troszkę z budżetu. 

Nie jest to flagowiec, ale zdjęcia robi całkiem przyzwoite, jest dobrze zbudowany, ma energooszczędny, wydajny procesor, a aktualizacje dostaje regularnie.

 

Linków nie podrzucam, ten model dostępny jest we wszystkich największych sklepach. Znajdziesz bez problemu ;)

Link to post
Share on other sites

Czytając Twój post, od razu w głowie zapaliło mi się, że potrzebujesz Moto G5 Plus :D

 

Spełnia Twoje wszystkie wymagania, pozwoli zaoszczędzić troszkę z budżetu. 

Nie jest to flagowiec, ale zdjęcia robi całkiem przyzwoite, jest dobrze zbudowany, ma energooszczędny, wydajny procesor, a aktualizacje dostaje regularnie.

 

Linków nie podrzucam, ten model dostępny jest we wszystkich największych sklepach. Znajdziesz bez problemu ;)

Dziękuję :) Też o tym myślałem. Flagowiec raczej nie jest mi potrzebny, bo niedrogie telefony chyba robią wszystko czego mi trzeba i szczerze to nie wiem, do czego mialbym flagowca wykorzystać ;) W jakiejś recenzji czytałem, że jeśli przyjąć, że Galaxy S7 ma aprat 10/10, to tą Motkę mozna ocenić jako 8/10. Czyli jest gorsza, ale wciąż bardzo dobra.

 

 

 

Dzisiaj na ibood jest hunt i za 1260 bodajże była Motorola moto x4 4/64. Całkiem fajny telefon. Musiałbyś upolować.

 

Dzięki za odpowiedź. Hmm nie bardzo potrafię połapać się w tym ibood. ale z tego co widzę to ta promocja na X4 jest zakończona?

Link to post
Share on other sites

Do 1300 zł można jeszcze rozważyć 2 ciekawe modele, podobne do siebie: Honor 8 i Huawei P9.

Twoje oczekiwania spokojnie spełnią, jakość fotek jest na wysokim poziomie, P9 posiada dwa aparaty, w tym jeden monochromatyczny, co pozwala wyostrzyć fotki i uchwycić więcej szczegółów. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...