Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

program do obróbki filmów z drona w formacie 4k

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 9396264

9396264
  • Amator

• 38 postów

Napisano 17 grudzień 2017 - 20:01

Cześć. Jakiś czas temu zakupiłem drona Phantom 4. Mam parę filmików z ładnymi ujęciami, jednak trzeba je powycinać, złączyć w jedną całość i dodać muzyczkę w tle. Dodatkowo czasem może mi się przydać jakaś dodatkowa edycja do dodania napisów w pewnym momencie lub wskazania czegoś na filmie (np dodanie strzałki czy coś w tym stylu). Jednak najważniejsze jest to o czym piszę w drugim zdaniu, te napisy i strzałki to tylko dodatek. Znacie jakiś program prosty w obsłudze? Słyszałem o adobe premiere, jednak wiem, że to jest bardzo zaawansowany program a co przeważnie za tym idzie nie będzie prosty w obsłudze (tak myślę). Możecie mi coś doradzić?

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8666 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 17 grudzień 2017 - 20:33

https://www.google.p...chrome&ie=UTF-8

Przeglądałeś i czytałeś tutaj ? Mój syn używa Adobe Premiere ,płatny abonament coś ponad 20 euro miesięcznie...

• 0

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych