Skocz do zawartości

PANASONIC TX-58EX780E vs SONY 55XE9005 vs SAMSUNG EU55MU8002


Recommended Posts

Abstrahując od "kalibracji" to testy na hdtvpolska to książkowy przykład miziania się z producentami. Wszystkie ekrany "bardzo polecamy", a wady to zazwyczaj cechy pokroju matryca VA - słabe kąty. Jaka szkoda, że Pana Tomasz Chmielewski z benchmarku i tvtest tak mało testuje.

polecam https://www.avforums.com/ :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Ale chamstwo :F Cokolwiek by koleś nie robił to w niczym nie usprawiedliwia takiego słowotoku. Jest sprzedawcą i promuje pewne produkty - jego prawo.

 

I tu się mylisz. Jeśli ktoś pisze, że najlepszy w tej cenie jest produkt który akurat posiada na stanie, to jest to zwykłe oszustwo, a nie doradzanie faktycznie najlepszego możliwego wyboru. Ja wchodząc na forum nie mam raczej zamiaru dyskutować z ludźmi, którzy będą mi polecać tylko to co mają u siebie w sklepie i czego chcą się aktualnie pozbyć.

Sam szukam telewizora, ale ani TCL ani Philips mnie kompletnie nie interesują, a niestety locoloco najczęściej poleca właśnie te produkty.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mam podobny problem proszę o pomoc !

 

Witam , mam problem z wybraniem telewizoru do swojego domu. Mianowicie zależy mi na jakości obrazi jak i o niski input do gier. Przeczytałem już multum recenzji i jeszcze bardziej mam mentlik w głowie czy to ma być już Panasonic panasonic tx58ex780e , czy może jakaś 9 seria sonego np sony xe9005 czy xe9305

a może wgl coś całkiem innego. Dopowiem ,że mam czas do maja także nie muszę się spieszyć z decyzją chodź jeśli ktoś widziałem fajne promocje ,można się skusić o kupno.

 

Ogólnie mi zależy na jakości czy stosunkowo fajnej cenie. Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tyle ile potrzeba.

Philips produkuje świetne telewizory.

Kto ma ten wie !

W sumie to nie znam nikogo kto by nie narzekał na philipsa, a mam philipsa ja i wielu moich znajomych...

A dlaczego? Bo był najtańszy i wg specyfikacji podobnie "Dobry" co konkurencyjne modele.

Ale jak to bywa, kto oszczędza to płaci dwa razy lub zostanie z gównianym telewizorem tak jak ja i moi znajomi, dobry philips skonczył się lata temu!

TL:DR Nie polecam philipsa, żadnego.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Szukam telewizora, interesują mnie wspomniany w temacie TX-58EX780E vs SONY 55XE9005. Wszedłem na ten wątek licząc, że czegoś ciekawego się dowiem. 90% treści jednak okazuje się być sporem (żeby nie nazywać tego kłótnią na poziomie gimnazjum) z jakimś typem, który wciska Philipsa, mimo, że nikt w tym wątku żadnym Philipsem zainteresowany nie jest.

WTF!?!?!

Mam pytanie o OS w tych Panasach. Czy jest możliwość doinstalowywania aplikacji poza tymi dostępnymi 'z pudła'? Rok temu czytałem, że Panasonic przejął rozwój systemu (niekoniecznie go nazywa Firefox OS już) ale jak to wygląda po tym roku w praktyce?

Edytowane przez nacho66
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie o OS w tych Panasach. Czy jest możliwość doinstalowywania aplikacji poza tymi dostępnymi 'z pudła'? Rok temu czytałem, że Panasonic przejął rozwój systemu (niekoniecznie go nazywa Firefox OS już) ale jak to wygląda po tym roku w praktyce?

Jakieś dodatkowe appki są w wewnetrznym sklepie a'la google play. Ale za dużo to tam nie ma. Jakieś konkretne cię interesują?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...