Skocz do zawartości

PANASONIC TX-58EX780E vs SONY 55XE9005 vs SAMSUNG EU55MU8002


Recommended Posts

Ty tak o d siebie świątecznie ,czy z fantazji...

Z chińczykiem ma tyle wspólnego dokładnie co TY !

Najlepsze to może były , bo widać że jak inni przespali  stan wojenny, tak Ty przespałeś okres rozwoju technologii.

Nie wiem czym Ci pachnie...

Nie chcesz nie kupuj, ale nie opowiadaj nie prawdy, bo widać że go nie widziałeś na własne oczy.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, nie zweryfikowałem dokładnie informacji odnośnie pochodzenia tego telewizora. Cytat z innego forum

"Wszystkie TV są produkowane w Gorzowie Wielkopolskim. Płyty główne także... Import (Korea/Chiny/Tajwan) dotyczy matryc i procesorów (Tajwan). Procek P5 to projekt holenderskiego oddziału R&D (Amsterdam). OS od Googla (USA). Ambilight od PHILIPS Lighting (EU)."

Najlepsze to może były , bo widać że jak inni przespali  stan wojenny, tak Ty przespałeś okres rozwoju technologii.

 

Wymienisz lepsze Direct LED od ZD9, DX900, KS9500? W sensie ten Philips?

 

Nie chcesz nie kupuj

Bardzo chętnie kupię Philipsa żelazko i mikser. Mimo fantastycznej ceny i niektórych parametrów od TV wolę się trzymać z daleka, i z tego co szumi w sieci nie tylko ja.

Link to post
Share on other sites

Bajeczki na temat Philipsa to sprzedajesz na lewo i prawo, az dziw bierze ze tutaj na forum jeszcze bana nie wyrwałeś tak jak to na innych forach już dostałeś, proszę skończ z tym. Nie nazywaj kogoś chińczykiem nie mając pojęcia z kim rozmawiasz.

Link to post
Share on other sites

Śmieszny LOCOLOCO proszę nie wciskać kitu odnośnie telewizorów PHILIPS już mi raz Pan doradził telewizor tej marki i gdybym nie wykupił dodatkowego ubezpieczenia to musiał bym znowu wydać pieniądze na nowy telewizor!!!! Dzięki Bogu syf aka philips, po długich bojach zamieniłem w sklepie na samsunga. Serdecznie nie polecam pomocy tego sprzedawczyka.   Najzabawniejsze było jak  Kiki z forum hdtv.com.pl (unikać tego gównianego forum jak ognia) znany tutaj jako LOCOLOCO z napisał [przykład z jednego modeli philispa]: U mnie Philips też nie gubi ustawień. Być może niektórzy kupują modele tańsze po refreshingu. Faktycznie, sporo ludzi kupiło nowy telewizor min:. w euro RTV za 3700 zł. To z pewnością był ten tańszy model po refreshingu :D Pieprzysz jak potłuczony... Pomijam już fakt, że te same modele TV jakoś dziwnie krótko potem spadły z ceną do 3000zł...  Usterki natomiast ludzie zgłaszają bo im się nudzi, a opinie wyrażają, bo uwielbiają trolować w necie. :D  Jeśli już o tym mowa, to mam wrażenie, że większość tych telewizorów jest po refreshingu, gdyż ludzi z podobnymi problemami jest od groma... Gdybym tak jak Ty pisał wielbiące pod niebiosa wiersze na fanpage Philips TV (tak... widziałem je), mając zapewne z tego korzyść, zachowywałbym się pewnie podobnie do Ciebie.  Na dodatek by mnie dekonspirowały jako "człowieka Philipsa" Nawet jeśli Ci naprawdę nie gubi ustawień i naprawdę posiadasz telewizor Philipsa w domu, to wybacz, ale akurat Tobie nie uwierzę w nic... Jestem  na hdtv com pl , i nie musiałem czytać zarzutów innych Użytkowników, co do Twojej osoby, żeby się przekonać, że masz bardzo ciężkie parcie na Philipsa. Tu na tym forum mogę pisać co mi się podoba, więc tego wpisu nie usuniesz, jak to ma miejsce na fanpage Philips TV albo jak to również robisz na forum hdtv.com.pl niewygodne posty dla ciebie kasujesz. Polecam temat "Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem albo wejść HDforum > Video > LCD Philips to się za głowę złapiecie ;)   Sami zobaczycie jaki philips to naprawdę beznadziejny tv z tym oprogramowaniem i hardwarem. Jedynie, co ratuje tego phipsa to te cale świecidełka. A tak, żeby się ludzie dowiedzieli i uważali na tego LOCOLOCO aka Kiki Na forum hdtv.com.pl philips jest polecany bo to "sklepowe" forum, gdzie prym wiedzie nie kto inny jak Kiki, ktory prowadzi sklep. Poleca to co sprzedaje. Dlaczego? bo ma na tym większą marże. Testuje bez jakichkolwiek pomiarów czerni czy równomiernego podświetlenia czy też profesjonalnej kalibracji. Jedynie co to pomiar poboru prąd lubi ew. laga. Na innych forach ludzie są bardzo "zadowoleni" z tych sprzętów jak i "kalibracji" przy zakupie :D Kończę off top i przepraszam ze inni musieli czytać moje nie na temat wypociny.  W każdym wątku i polecasz tego gó**o philipsa. Trzeba ludzi ostrzegać i będę to robił. Nie jesteś w ogóle obiektywny, byle po trupach, byle hajs się zgadzał. A najlepsze polskie  forum dotyczące TV to https://hdtvpolska.com/.    Tamci panowie to mają bekę z tego całego kiki aka locoloco. I na koniec Krzysiu, żeby postawić sprawę jasno to napisz tak. Na forum elektroda i na twoim pseudoforum pisze do  ludzi na PW, żeby ich ostrzec przed gó*wnianym philispem i przed Tobą. To jest ich chajs ciężko zarobiony. Nie pozwolę, żeby byle amator od testowania i sprzedawczyk wciskał ludziom chłam. 


Ty tak o d siebie świątecznie ,czy z fantazji...

Z chińczykiem ma tyle wspólnego dokładnie co TY !

Najlepsze to może były , bo widać że jak inni przespali  stan wojenny, tak Ty przespałeś okres rozwoju technologii.

Nie wiem czym Ci pachnie...

Nie chcesz nie kupuj, ale nie opowiadaj nie prawdy, bo widać że go nie widziałeś na własne oczy.

 

Już masz mózg zlasowany od tego szrotu zwanego philips. Co chcesz jeszcze większą marże ? :D Philips to obecnie nie ta sama firma co kiedyś, bo został przejęty przez chińczyków i teraz to jest de facto TP Vision. Jakościowo po wpisach na forum Philips na prawdę chyba "szoruje" po dnie - sprawdźcie sobie ostanie wpisy na forum dot. OLEDa Phlips - najgorzej jest  z Androidem. Ja trzymałbym się z daleka od obecnego "Philipsa".

 

/ opanuj się trochę ze słownictwem / worm

Edytowane przez worm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widać zabrakło kultury dyskusji .
Widać Święta to okres nie dla każdego są okresem wyciszenia.
Pozdrawiam Świątecznie .

 

Philips jako jedyny w Polsce osiągnął największy przyrost sprzedaży za 12% na 15,8%.

I to przy spadającym rynku.

To głosują ludzie własnym kapitałem kupując modele, które wg nich zasługują na obecność w ich domu.

Więc nie obrażaj Polaków !

Link to post
Share on other sites

Ale chamstwo :F Cokolwiek by koleś nie robił to w niczym nie usprawiedliwia takiego słowotoku. Jest sprzedawcą i promuje pewne produkty - jego prawo. Ja akurat kupiłem od nich skromnie w 2010 coś czego nie było do kupienia nigdzie w internecie, totalna załamka, jedna wiadomość PW i w ciągu kilku dni miałem u siebie.

Kiki poświęciłem trochę czasu temu 8102 i faktycznie ma b.dobre recenzje. Gdyby to był Panasonic to bym się nawet nie zastanawiał. Boję się 2 letnie gwarancji chyba tylko, bo gdyby nie ona to na przekór wszystkim bym go chyba łyknął od Ciebie :D Na tą chwilę waham się pomiędzy 65KS9500 z 5 letnią gwarancją, a 58DX900 w podobnej cenie z 2 letnią. Edge of Sony z serii X9 chyba sobie odpuszczę. Swoją drogą bądź tak miły i zrób mi ekstra cenę na parę Klipsch RP-280F + Onkyo 810/676. Mogę po nie śmignąć nawet do Olsztyna :)

Link to post
Share on other sites

Recenzje recenzjami ale to jedyny model który obecnie do 12 tyś może stanąć do wali z Oled TV.

Z telewizorów brałby zawsze jako nr 1 wielkość.

KS9500 - pamiętaj nie był modelem jakościowym tylko miał świadczyć o możliwości designu Samsunga.

I wg mnie Philips w obecnej cenie - nie ma konkurencji !

 

Z audio przypomnij się proszę jutro po 12.00 - to Ci podam dokładnie.

Link to post
Share on other sites

Widać zabrakło kultury dyskusji .

Widać Święta to okres nie dla każdego są okresem wyciszenia.

Pozdrawiam Świątecznie .

 

Philips jako jedyny w Polsce osiągnął największy przyrost sprzedaży za 12% na 15,8%.

I to przy spadającym rynku.

To głosują ludzie własnym kapitałem kupując modele, które wg nich zasługują na obecność w ich domu.

Więc nie obrażaj Polaków !

bo ludzie nie potrafią szukać informacji w internecie i kupują szrot z polecenia osób twojego pokroju, sam bylem na kupnie telewizora aka TP vision, ale po setkach wpisów rozżalonych klientów po prostu kopara mi opadła jak ta marka poleciała na łeb i szyję . Z drugiej strony, piszesz o kimś że jest nerwowy/ porywczy w święta a Ty robisz dokładnie to samo nazywając kogoś "Z chińczykiem ma tyle wspólnego dokładnie co TY !"

Link to post
Share on other sites

Philips jako jedyny w Polsce osiągnął największy przyrost sprzedaży za 12% na 15,8%.

I to przy spadającym rynku.

bo nie świadomi ludzie kupują szrot napędzając ten syf philipsa, skończ proszę z tymi samymi argumentami bo nie przekonasz mnie :) 

Link to post
Share on other sites

Tyle ile potrzeba.

Philips produkuje świetne telewizory.

Kto ma ten wie !

mam i wiem (43pus6501) że nigdy więcej tego nie kupie, szczęście w nieszczęściu ze tego TV używaja rodzice bo ja osobiście rzucił bym w niego doniczką która mam pod ręką, ten ten superaśny ambilight nie rozjaśnia mojej opinii ws marki Philips, zmien forum na forum Philipsa i tam pisz te bzdety, tutaj barana nie znajdziesz :)

Link to post
Share on other sites

Jak się czujesz baranem - to Twoja ocena.

Uśmiechnij się.

szczerze to zastanów się człowieku, jesteś handlarzem i wiem ze chcesz zarobić ale robić to tak w perfidny sposób to szczyt chamstwa, jesli ktoś zada pytanie dla Ciebie nie wygodne, to odpowiedzi na ten post nie ma, jeśli któs szuka jakiegos TV do zakupu to bam ! pojawia sie lococo :D

Edytowane przez gustine
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a cóż to za tryb rozkazujący  Panie Krzysztofie, tak klientów się nie zyskuje :D , kalibracja TV na odległość ? raczysz sobie żartować, takimi ofertami serio robisz z ludzi baranów ? prosze - > https://hdtvpolska.com/forum/topic/34156-kalibracja-tv-przez-email-nowo%C5%9B%C4%87-oszustwo-wwwhdtvcompl-aka-httpaudiovideocompl/ polecam lekturę

 

mamusi mojej nie mieszaj w moje wychowanie, bo póki co jedyną osobą okazująca brak szacunku jesteś Ty,

Edytowane przez gustine
Link to post
Share on other sites

Abstrahując od "kalibracji" to testy na hdtvpolska to książkowy przykład miziania się z producentami. Wszystkie ekrany "bardzo polecamy", a wady to zazwyczaj cechy pokroju matryca VA - słabe kąty. Jaka szkoda, że Pana Tomasz Chmielewski z benchmarku i tvtest tak mało testuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...