Skocz do zawartości

R9 380 2GB vs R9 380 4GB vs GTX 1050 TI


Recommended Posts

@up

https://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_geforce_gtx_1050_ti_alternatywa_dla_geforce_gtx_960

w 75% gier 380 wygrywa do 5-10FPS.

1050 Ti / 960 do 380x to juz w ogole podjazdu nie mają, mogą co najwyzej powalczyć w tytulach nvidiolubnych czyli np. GTA V :D 380 jest szybsza od twojej karty i musisz sie z tym pogodzic.

a co do tego że w DX11 380 przegrywa praktycznie zawsze z 960/1050Ti to co powiesz o takich tytulach jak W3 albo najnowszy SW Battlefront 2? :)

przy ofercie z 380 2gb za 400zl, albo tej od @stach122 trzeba byc jakimś fanbojem zielonych zeby jeszcze doplacac do wolniejszej karty 1050 Ti...

Edytowane przez quaraz123
Link to post
Share on other sites

chcesz się poobrzucac testami? kolego mogę tak w nieskończoność, zapatrzyłeś sie w te purepc jak świnia w gwiazdy, oni często tam mają wyniki nie z tej ziemi

https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_1050_Ti_Gaming_X/27.html

druga sprawa wyciągnąłes jakiś stary test, popatrz sobie na nowszy z sierpnia tego roku, co zalinkował w poście 23 Voiderelles, masz tam podane , jak ten radzio w dx11 "walczy" :D

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

nie dałem ci jakiegoś nołnejma, tylko test gościa co zajmuje sie tym od lat i miał doczynienia z tyloma kartami, że o niektórych modelach zapewne nawet nie wiesz, że takie istnieją - druga sprawa, skoro jego wyniki pokrywają się z wynikami mojego sprzętu, dlatego jego linki zawsze podaje, bo wiem że to żadna ściema

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dobra Panowie. Udało mi się sprzedać moją gtx 950 2GB za 300zł i dodaje to do budżetu. Teraz pytanie na szybkiego. Co sądzicie o kupnie XFX RX 480 8GB za tysiaka? Nowa, plomba na pudełku ale bez papierów (kupiona za granicą). W tej cenie nie kupie raczej 1060 6GB (minimum 1200zł z gwarą). Z tego co mi świta to XFX i MSI Gaming to dwie najlepsze wersje 480.

Edytowane przez mesiah1989
Link to post
Share on other sites

Jak bez papierów, to z gwarancji nici, bo niewielu producentów przyjmuje reklamacje na podstawie samych numerów seryjnych, zazwyczaj musisz mieć albo dowód zakupu, albo w ogóle uderzać przez sklep, w którym zakup był dokonany, który też będzie chciał paragon/fakturę, jeżeli w ogóle będzie chciał z tobą - jako drugim właścicielem - rozmawiać.

 

1060 6GB z gwarancją do 06.2019: http://allegro.pl/palit-dual-gtx-1060-6gb-gwar-2019-i7096379601.html

999zł

Edytowane przez iamnotreal
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jw, nie pakuj sie w nic tak drogiego bez gwary, ten 1060 6gb co w linku dość fajny, i jeszcze sporo gwary

 

nawet jak ten gforce kopał, to masz tyle gwary, że nie powinno cie to interesować, poza tym przy kopaniu karta jest w inny sposób wykorzystywana jak przy giercowaniu, więc nie pownoo być problemów żadnych

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...