Skocz do zawartości

Nzxt Kraken X62 v.2 do i7-8700k


Recommended Posts

Obecnie jestem na etapie kupna tej obudowy  

http://www.phanteks.com/Enthoo-Luxe-TemperedGlass.html

i zastanawiam się czy nie wymienić obecnego wentylatora Thermalright HR-02 Macho Rev. B na wspomnianego Krakena

Warto?

Czy Kraken będzie pasował do tej obudowy? chcę go zamontować u góry obudowy pod siatką mesh.

Czy wogóle warto?

 

update:

już wiem, będzie pasować, w sumie to już zamówiłem tego Krakena X62

jednak mam pewne wątpliwości bo generalnie wszędzie zachwalają to AIO (opienie z polskich sklepów, testy polskie i zagraniczne, na morele jest 23 opini i wszystkie pozytywne) jednak zastanawiają mnie opinie na newegg.com

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16835146059

bardzo dużo osób narzeka że pada pompka po 6 miesiącach

pytanie czy tak faktycznie jest? nie znalazłem w polsce żadnej takiej informacji by komuś pompka wysiadła

co o tym sądzicie?

Edytowane przez willis81
Link to post
Share on other sites

Wszystko to kwestia szczęścia, miałem silent loop-a 240. Innym padała pompka albo łapała dziwne dźwięki, u mnie pracowała wzorowo. Podobnie z pompką alphacool vp755. Jednym przychodziła odrazu padnięta, inni mieli problem z pwm albo padała po jakimś czasie. U mnie odpukać działa bezproblemowo ponad rok już i wszystko działa jak należy

 

 

Co do samego tematu, to imo bez delidu za wiele nie zyskasz przy zmianie chłodzenia. 8700k ma w teorii inną, trochę lepszą pastę pod ihs od poprzedników, ale dalej grzeje się niemiłosiernie. Ostatnio robiłem sztuke która na stocku podczas linxa łapałą 95st, po delidzie wskoczyła na 5,5 ghz z temperaturami w granicach 88-89st

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...