Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Tablet tylko do internetu do 300zł.

tablet internet 300zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 frame93

frame93
  • Amator

• 65 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 15:10

Witam,

Poszukuję tabletu do 300zł, przeznaczenie to jedynie przeglądanie internetu wieczorami w łóżku. Ewentualnie jakieś filmy na YT.

Dostałem takie propozycję.

Lenovo TAB 2 A7-10F

Tablet LENOVO Tab 4 7 Essential WiFi (ZA300012PL)

Tablet LENOVO A7-10F 

Który będzie najlepszy? A może zupełnie inny?

Pozdrawiam. 

Użytkownik frame93 edytował ten post 13 grudzień 2017 - 15:10

• 0

#2 kfisk

kfisk
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 21:00

pewnie każdy z tych trzech jest w porządku, ja bym pewnie wybrał ten pierwszy. Zastanów się tylko czy na pewno nie potrzebujesz w nim karty SIM. Poza tym wieczorem do łóżka podobno światło laptopa, telefonu itp jest niewskazane -> niepotrzebnie rozszerza źrenice i niby gorzej się potem śpi albo trudniej się usypia. To tak oczywiście na marginesie i off topic, ja tam oglądam często TV do snu i jakoś śpi mi się nieźle.

• 0

#3 frame93

frame93
  • Autor tematu
  • Amator

• 65 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 11:02

pewnie każdy z tych trzech jest w porządku, ja bym pewnie wybrał ten pierwszy. Zastanów się tylko czy na pewno nie potrzebujesz w nim karty SIM. Poza tym wieczorem do łóżka podobno światło laptopa, telefonu itp jest niewskazane -> niepotrzebnie rozszerza źrenice i niby gorzej się potem śpi albo trudniej się usypia. To tak oczywiście na marginesie i off topic, ja tam oglądam często TV do snu i jakoś śpi mi się nieźle.

To prezent dla ojca, on wieczorami siedzi w telefonie i mówi, że za mały. Po za domem używać nie będzie tylko wieczorami zamiast telefonu do użytkowania w łóżku. 

• 0

#4 kootlett

kootlett
  • Amator

• 37 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 14:08

Nie lepiej dołożyć chociaż do Teclast P10 od majfrenda z Aliexpress?

Cena ~ 120 USD ale specyfikacja chociaż pozwoli na jako tako komfortowe przeglądanie sieci i YT.

Bo sprzęty które podałeś to się nadają najwyżej jako cyfrowa ramka na zdjęcie...

• 0

#5 White_Ghost

White_Ghost
  • Entuzjasta

• 601 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 22:13

Lenovo Tab3 A7-10I Essential możesz jeszcze sprawdzić, ma zaskakująco dobry ekran jak na te półkę, kąty widzenia i barwy są naprawę ok. W tym przedziale cenowym będzie ciężko o coś nowego, lepszego

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tablet, internet, 300zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych