Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Telefon do 1200zł

telefon smartphone 1200 xiaomi huawei honor g5 plus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 hello23

hello23
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 18:38

Witam poszukuje telefonu do 1200zł zależy mi najbardziej na wydajności i aparacie na oku narazie mam Xiaomi mi a1 oraz huawei honor8? Czy ktorys z tych bedzie dobrym wyborem czy może jakiś zupełnie inny?

• 0

#2 White_Ghost

White_Ghost
  • Entuzjasta

• 601 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 19:53

Honor 8 to dobry wybór ale czarna i niebieska wersja bardzo się "palcują", poza tym jest ok. Ze swojej strony dorzuciłbym jeszcze P9 ze względu na aparat chociaż nieznacznie może przekroczyć założony budżet. Dobry, podwójny aparat z trybem monochromatycznym, czuły czytnik linii papilarnych, jak za tą kwotę nie ma się do czego przyczepić.

Użytkownik White_Ghost edytował ten post 12 grudzień 2017 - 19:53

• 0

#3 hello23

hello23
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 20:02

Pytanie czy ten p9 lub honor 8 bedzie lepszy od xiaomi mi a1?

• 0

#4 White_Ghost

White_Ghost
  • Entuzjasta

• 601 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 20:50

Podaj więcej wymagań bo tak naprawdę zależy czego konkretnie oczekujesz  :).

Przykładowo A1 nie posiada szybkiego ładowania co dla mnie osobiście już eliminuje ten model, bo to przydaje się w codziennym użytkowaniu.

Poza tym jeżeli zależy Ci na dobrym aparacie to również nie szedłbym w Xiaomi bo jakość zdjęć również nie jest powalająca.

Huawei i Honor to tak naprawdę jeden producent wiec niezależnie który model wybierzesz to powinieneś być zadowolony.

• 0

#5 piwot

piwot
  • Entuzjasta

• 506 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 11:09

Mi A1 to średnia półka, Honor 8 i P9 to zeszłoroczne flagowce, różnica w wydajności jest znaczna. 

Zobacz sobie jeszcze Moto Z, robi dobre fotki, czysty android, solidny telefon ;)

• 0

CPU: AMD Ryzen 5 1600           GPU: GTX 1060           MOBO: Asus Prime B350-PLUS

RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB         SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB           HDD: WD Blue 1Tb

PSU: Vero L2 Cooler: Fera 3           Case: Aquarius X70W

Monitor: BenQ XL2411T           OS: Windows 10

Pomogłem? Daj mi plusik, to nic nie kosztuje ;)
Oprogramowanie i strony www w infosun.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, smartphone, 1200, xiaomi, huawei, honor, g5, plus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych