Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nie wykorzystuję pełni pobierania łącza internetowego- wina w karcie sieciowej?

internet prędkość problem karta sieciowa łącze

Najlepsza odpowiedź cooger, 12 grudzień 2017 - 21:34

Problem jest na linii router a komputer. Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 doman18

doman18
  • Entuzjasta

• 536 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 15:25

Kabel niebieski i tak musisz wymienić, bez względu na wszystko. Połączenie Dasan-Tplink zostawiasz tak jak jest, nie ruszasz a wtyczkę od komputera którą masz w Dasanie wypinasz i przepinasz do LAN czy tam Ethernet w Tp linku. Daje ci to to, że twój komputer może się widzieć i komunikować z resztą twoich urządzeń, np. udostępniać pliki lub korzystać z takowych (jeżeli np. postawisz sobie kiedyś NAS).

• 1

i7 2600(bez K)@3.8GHz+Fortis|12GB Ram| Asrock z68 Pro3|Asus Radeon HD7850 | SSD Plextor M5P 128gb | Seagate Constelation ES3 1TB | Super Flower GG 550W 80+GOLD | Fractal Design ARC R2 | dźwiek: FiiO E10 + Superlux 668b (reklablowane i skóropodobne pady)
Mysz: Logitech g700 |A4Tech X738k | Klawira bluetooth: Logitech k810 |gry: Saitek PZ31A + Xpad360 przewodowy
Router:Gargoyle @ TP-Link TL-WDR3600, Netis WF2780 | mediacenter:LibreELEC@Raspberry PI2| NAS:Debian@Dell FX160 | Tel:Honor 8

#22 KMyL13

KMyL13
  • Autor tematu
  • Amator

• 50 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 22:41

A nieee - komunikacja komputera podpiętego do światłowodu i przykładowo laptopa podłączonego do wi-fi jest mi zbędna.

A co do kabla niebieskiego- tak tak, obowiązkowo do wymiany.

Chciałem usunąć poprzedni post i napisać nowy, aby mieć pewność, że "odświeży" się jako ten z nowym wpisem, ale nie widzę takiej opcji. A nie wiem, czy jak użyję opcji "edytuj" to czy będzie widoczny mój dopisek, także niestety napiszę kolejnego posta pod swoim:

Mam zamiar kupić ten nowy kabel. Nawet jutro. Pytanie tylko czym mam się kierować i ile wydać, żeby nie przepłacić?
Na ten moment ja mam zamiar poszukać takiego, który: będzie miał minimum tą całą kategorię 5e, będzie twardszy niż ten mój obecny niebieski i będzie miał takie dłuższe, większe i bogatsze wtyki :S Wystarczy mi taka "wiedza" ?
I ile taki dobry kabel może kosztować? 1.5 metra spokojnie powinno wystarczyć.

• 0

#23 KMyL13

KMyL13
  • Autor tematu
  • Amator

• 50 postów

Napisano 01 styczeń 2018 - 12:50

Temat do zamknięcia.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, prędkość, problem, karta sieciowa, łącze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych