Skocz do zawartości

Płyta główna do AMD Phenom II X4 955


Recommended Posts

Cześć,

 

przede wszystkim, to wiem, że takie tematy już były, ale właściwie wszystkie naprawdę polecane mobo w tych tematach są out of stock...

 

Chcę reaktywować starego pc-ta i szukam płyty głównej do AMD PHENOM II X4 955 QUAD CORE 3.2GHZ 6MB BOX S-AM3 125W BLACK EDITION, co połączę z Radeonem HD 5850. Procka chciałbym nieznacznie podkręcić. Chciałbym też żeby były 4 sloty pamięci DDR3.

 

Nie chcę z kolei za dużo wydawać na rezerwowego pc-ta, więc szukam płyty do ~240 złotych. I co najważniejsze - żeby jeszcze była w sprzedaży. ;)

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

Link to post
Share on other sites
Cześć,

 

przede wszystkim, to wiem, że takie tematy już były, ale właściwie wszystkie naprawdę polecane mobo w tych tematach są out of stock...

 

Chcę reaktywować starego pc-ta i szukam płyty głównej do AMD PHENOM II X4 955 QUAD CORE 3.2GHZ 6MB BOX S-AM3 125W BLACK EDITION, co połączę z Radeonem HD 5850. Procka chciałbym nieznacznie podkręcić. Chciałbym też żeby były 4 sloty pamięci DDR3.

 

Nie chcę z kolei za dużo wydawać na rezerwowego pc-ta, więc szukam płyty do ~240 złotych. I co najważniejsze - żeby jeszcze była w sprzedaży. ;)

 

Z góry dzięki za pomoc.

Jakby co mam używana płytę ASUSa M4A77TD

 

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

nie wiadomo gdzie i od kogo twój tata kupował, tu masz firmę i 3 mce gw, więc ryzyko , że uszkodzona dużo mniejsze niż od jakiegoś Kowalskiego, a wywalanie za starocia pod am3+ 260 zeta to imo głupota, za ta cenę to można już płytę pod OC na SB kupić

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

 

 

musisz mieć strasznego pecha, twój nieszczęsny rx, płyty uszkodzone, odpukać, że mi i moim znajomym się takie rzeczy nie dzieją
 

 

 

Karta działa, wina akceleracji sprzętowej. A co do płyty, to inna bajka bo ja jej nie kupowałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...