Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastosowanie komputera : Gry(wszystkie typy gier, chociaz na srednich ustawieniach) i normalne uzytkowywanie
Maksymalna kwota : 2500-3000
Kiedy zamierzam kupić komputer? : w przeciagu 25dni
Których części potrzebuję : Caly komputer, monitor, myszka i klawiatura
Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
Rozdzielczość mojego monitora i model : Nie mam
Specjalne wymagania : Jestem otwarty na uzywane czesci, jednakze komponenty jak cpu czy gpu jeszcze z gwarancja o ile ma to sens. Monitor FHD 60HZ chetnie bym przytulil.
Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : fizycznych czesci nie mam, jednakze system operacyjny "pozycze" od kolegi, od win7 po linuxy do win10.
Własna propozycja zestawu : Nie mam pojęcia

 

Link to post
Share on other sites

Z nowych podzespołów

 

1 x Intel Core i3-8100 /3.6GHz, 6MB, LGA1151, BOX/1 x Gigabyte GA-Z370P-D3 /intel Z370, LGA1151/1 x GoodRam 8GB 3000MHz CL16 Play1 x Toshiba P300 1TB 64MB cache SATA600 7200rpm1 x SilentiumPC Regnum RG2 (Pure Black)1 x ZOTAC GeForce GTX1050Ti 4GB DDR5 128bit (1417/7000)1 x Samsung S24F350FHUX (PLS, 4ms, HDMI)1 x XFX Core XT 400W 120mm 80+ Bronze1 x Logitech K120 Keyboard1 x A4Tech Bloody Gamming V8m

3116zł
 
Czterordzeniowa i3, płyta z możliwością rozbudowy o 6 rdzeniowy procesor, jak i opcja OC CPU z K, 8GB RAM na start o wysokim taktowaniu. GTX 1050TI od Zotaca z 4GB pamięci, całość w obudowie z piwnicą na zasilacz i okablowanie wraz z dwoma 120mm wentylatorami, do tego PSU z zapasem mocy.
Do tego masz 24" szkiełko na panelu PLS (odpowiednik IPS) oraz standardowo przewodową klawiaturę i mysz.
Wyglądałoby to lepiej gdyby były już dostępne tańsze płyty pod procesory 8 generacji na 
 
Taniej można iść w używana i5 6500 za te 500-550zł do tego nowa płyta na chipsecie H110 za 200zł. Summa summarum takie rozwiązanie wyjdzie 200zł taniej. Wydajnościowo będzie to na zbliżonym poziomie, za to te 200zł dorzucasz do GTX 1060 3GB, pomimo tych 3GB pamięci, karta odczuwalnie wydajniejsza od 1050TI.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...