Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Prośba o ocenę zestawu do gier (GTX 1080 Ti + i7 8700K)

Zestaw gtx 1080ti i7 8700k

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Deivu

Deivu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 02:23

Witam, proszę o ocenę zestawu , co można zmienić żeby coś lepiej ze sobą współgrało lub bardziej opłacało dopłacić lub coś taniej kupić ? Jedynie karty graficznej nie będę zmieniał ponieważ kupiłem ją nową po cenie gtx 1080 , więc ona zostaje bez zmian.

Zestaw: http://www.morele.ne.../info/3fc1bf62/

Ogólnie całość wyniesie mnie dużo taniej bo mam dostęp do tanich części , chce po prostu złożyć maszynę na długi czas , ale też nie przesadzać z częściami typu ssd za tysiaka itd.

Komputer będzie używany praktycznie tylko do grania w najnowsze tytuły prawdopodobnie tylko na telewizorze 43 cale o rozdzielczości 4k z natywną 100hz matrycą. TV ma dobre skalowanie obrazu więc jeśli nie uciągnie 4k w dobrej płynności to będę bawić się w mniejszą.

Użytkownik Deivu edytował ten post 10 grudzień 2017 - 02:25

• 0

#2 zuomusxde

zuomusxde
  • Amator

• 46 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 02:24

Witam, proszę o ocenę zestawu , co można zmienić żeby coś lepiej ze sobą współgrało lub bardziej opłacało dopłacić lub coś taniej kupić ? Jedynie karty graficznej nie będę zmieniał ponieważ kupiłem ją nową po cenie gtx 1080 , więc ona zostaje bez zmian.

Zestaw: https://www.morele.n.../info/3fc1bf62/

Ogólnie całość wyniesie mnie dużo taniej bo mam dostęp do tanich części , chce po prostu złożyć maszynę na długi czas , ale też nie przesadzać z częściami typu ssd za tysiaka itd.

Komputer będzie używany praktycznie tylko do grania w najnowsze tytuły prawdopodobnie tylko na telewizorze 43 cale o rozdzielczości 4k z natywną 100hz matrycą. TV ma dobre skalowanie obrazu więc jeśli nie uciągnie 4k w dobrej płynności to będę bawić się w mniejszą.

Zły link

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

• 0

#3 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31779 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 13:13

Wygląda to całkiem ok. Daj może pod DRP3 pamięci z niskim radiatorem co by nie kombinować choć cena tych G.Skill bardzo dobra patrząc na to co się dzieje na rynku. Może też całość wpakować w coś bardziej przewiewnego ?

• 0

#4 Deivu

Deivu
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 14:22

Kajtek jakie pamięci i obudowy zaproponowałbyś ? Pamięci minimum 3200Mhz bym celował.

• 0

#5 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31779 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 14:36

Zerknij na Fractal Meshify C

pamięci https://www.morele.n...200c16-1239089/

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zestaw, gtx 1080ti, i7 8700k

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych