Skocz do zawartości

Czego brakuje w systemie?Nie mogę korzystać z konkretnej strony?


Recommended Posts

Witam.Moja żona jest nauczycielką i chciała korzystać ze strony epodręczniki a konkretnie z tych ćwiczeń dla dzieci: https://www.epodreczniki.pl/reader/c/236925/v/2/t/student-canon/m/KL1_ORE_V9_JESIEN_1_1_1_1_p3

 

Trzeba odpowiedzieć na pytanie,klikając prawidłową odpowiedź.Problem polega na tym że na domowym laptopie wszystko jest ok,czyli klikam odpowiedź,pojawia się głos że odpowiedź prawidłowa a kliknięta ikonka przelatuje sobie na lewą stronę do pustego kwadratu.Jednak na laptopie szkolnym,po kliknięciu na jakąś rzecz,odpowiedź  nic się nie dzieje.Czego może brakować w systemie w szkolnym laptopie?Bardzo proszę o odpowiedź.Sprawa dosyć pilna.Pozdrawiam.

 

Edit.

Po kliknięciu w link strony który podałem wyżej kliknijcie później w ruszający się kwadracik,dopiero wtedy będziecie na tej problematycznej  stronie.

Edytowane przez login1969
Link to post
Share on other sites

To nie problem komputera a przeglądarki lub ustawień sieci w szkole. Na przeglądarkach szkolnych albo poblokowane są skrypty javascript/activeX albo blokuje je firewall/antywir. 

 

Kwestia do dogadania się z administratorem sieci/IT w danej szkole. My tu nic nie wyczarujemy.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.Powinienem może napisać że sprawdzałem  u mnie w domu na moim internecie i tak jak pisałem wyżej na moim laptopie wszystko działa a na szkolnym nie.Sprawdzałem też na Explorerze i na Chrome.System Windows 8.1 zaktualizowany.Osobiście go zaktualizowałem.Być może problem z antywirusem,java zainstalowana.Nie mogę teraz nic na nim podziałać bo został w szkole.Może jeszcze jakieś sugestie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...